İnternet Güvenliği Programı Ücretsiz İndir BufferZone Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

İnternet Güvenliği Programı BufferZone Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda BufferZone isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

BufferZone sanal ortam üzerinde kullanıcılara ekstra güvenlik çözümleri sunan bir güvenlik yazılımıdır. Antivirüs programlarının yeni çıkan virüsler konusunda eksik kaldığı zaman aralıklarında BufferZone ile bilgisayarınızı her türlü tehditten koruyabilirsiniz. Program patenti çığır açan sanallaştırma teknolojileri ile oyunun kurallarını değiştirir.

BufferZone işletim sistemi üzerinde bilinmeyen programların ve dosyaların yüklemeleri sırasında gizli verilerin ayrıldığı bir izole bölge oluşturarak, mevcut antivirüs veya antispyware çözümlerinizi tamamlar. Henüz yeni olan veya bilinmeyen tehditlere karşı bile böylece bilgisayarınızı korumuş olursunuz.

Harici cihazlar, web tarama, P2P, e-posta, anlık mesajlaşma, ağ paylaşımları ve çok daha fazla kaynaktan gelen güvenlik açıklarına karşı BufferZone sizi ve sisteminizi korur.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver