İnternet Girişlerini Şifreleyerek Spyware Engelleme Programı Ücretsiz İndir GhostSurf 2007 Platinum Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

İnternet Girişlerini Şifreleyerek Spyware Engelleme Programı GhostSurf 2007 Platinum Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda GhostSurf 2007 Platinum isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

GhostSurf 2007 Platinum sizi internette dolaşırken görünmez yapacak ve güvenli bir sörf yapmanıza imkan verecek. Acemi PC kullanıcılarının çevrimiçi aktivitelerinde yaptıkları hataları engellemek için mükemmel bir programdır. İnternet girişlerini şifreleyerek Spyware aktivitelerini engeller. Ve böylece yanlışlıkla bilgilerinizi ele vermemiş olursunuz.

İnternet girişinizi şifreleyerek sisteminize sızmaları engelleyebilirsiniz.İnternetteki izlerinizi siler.Spyware’leri siler.Bilgilerinizin veya kredi kartlarınızın internet ortamındaki güvenliğini sağlamış olursunuz.Gizli dosyalarınızı güven içinde saklayabilirsiniz.

GhostSurf Platinum SpyCatcher programı ile ortaklaşa çalışarak sizi hem gizler hem de korur.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver