Internet Explorer Üzerindeki Şifreleri Kurtarma Aracı Ücretsiz İndir IE PassView Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Internet Explorer Üzerindeki Şifreleri Kurtarma Aracı IE PassView Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda IE PassView isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Internet Explorer internet tarayıcısından giriş yaptığınız sitelerdeki şifrelerinizi unuttuysanız bu küçük araç sayesinde Internet Explorer’daki şifrelerinizi görebileceksiniz. Tüm Internet Explorer versiyonlarında çalışan (IE 4.0’dan 8.0’a) IE PassView ile artık bu tarayıcıdan girdiğiniz hesapların şifrelerini unuttuysanız bile kolayca bulabileceksiniz. IE üzerinde tüm giriş yaptığınız şifreler belirli alanlara kaydedilir. Bu alanlardan istediklerinizi seçerek unuttuğunuz şifrelerin hangi alanlara girdiğini tespit edebilir ve şifrelerinizi kolayca görebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak metin/html/csv/xml formatlarında şifre listenizi de dışarı çıkarabilirsiniz. Ayrıca kullandığınız Internet Explorer internet tarayıcısının geçmişini veya çerezlerini temizlediyseniz şifrelerinizi görüntüleyemeyebilirsiniz. Önemli! Programın Türkçe dil dosyasını indirmek için tıklayın.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver