Internet Explorer Taraycı Uyumluluğu Test Programı Ücretsiz İndir IETester Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Internet Explorer Taraycı Uyumluluğu Test Programı IETester Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda IETester isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

IETester adındanda kolaylıkla anlaşılabileceği gibi Internet Explorer tarayıcı sürümleri IE5.5, IE6, IE7 ve IE8 ile web sitelerinin uyumluluğunu tek bir program üzerinden test edebileceğiniz işlevsel bir araç.Özellikle yeni web standartlarının ve gelişen teknoloji ile değişen web sitesi tasarımlarının eski Internet Explorer sürümleri ve yenileri arasında farklı bir şekilde kullanıcıya yansıtılıyor olması küçük, büyük birçok sorun oluşturuyor.

Tarayıcı uyumluluğu konusunda çok şikayetçi olan web geliştiriciler için en azından hazırladıkları web sitelerinin hızlı bir şekilde tüm IE sürümleri ile aynı program üzerinden açıp farklılıkları ve değişiklikleri en aza indirmeleri için izleme yapabileceği bir test programı olarak IETester güzel bir yardımcı diyebiliriz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver