Internet Download Manager İndir

İnternet Download Manager ile internetten indirmek istediğiniz tüm verileri en kaliteli ve hızlı bir şekilde indirmeniz için piyasadaki en popüler programdır. Özellikle Youtube gibi video sitelerinden beğendiğiniz tüm videoları indirebilirsiniz. Zaman kaybetmeden boyutu yüksek HD filmleri keyifle izleyebilirsiniz. Internet Download Manager sizlere her alanda video indirme seçeneği sunar. Herhangi bir sitede izlediğiniz bir videonun üzerinde çıkan Internet Download Manager amblemine tıkladığınız takdirde çok kolay bir şekilde videoyu indirme keyfini yaşayabilirsiniz. Internet Download Manager ile indirdiğiniz video, film veya oyunlar internet kesintisi sebebiyle yarıda kalırsa tekrar devam ettirerek kaldığınız yerden indirmeye devam edebilirsiniz.

Internet Download Manager 6.1 Açıklaması:

Internet Download Manager (IDM), Çok yönlü hata düzeltmesi ve devam edebilme yeteneği durma, yavaşlama, hata verme, bilgisayarın kapanması gibi downloadların kesilmesi durumunda kayıp olmaksızın downloada devam edebilme yeteneğine sahip, download hızlandırıcı, dinamik dosya ayrıştırması, ayrı yerlerden download edebilme teknolojileri ve mevcut bağlantıları tekrar tekrar yeniden bağlanma işlemi olmaksızın yapabilme özelliğine sahip kaliteli bir program.

Sponsorlu Bağlantılar

İnternet Explorer, Netscape, Opera ve Mozilla ile uyumlu. Gelişmiş web tarayıcısı entegrasyonu, başlangıç ipuçları ve kullanıcı arayüzü geliştirilmiş. Download hızını 5 kat arttırdığı söyleniyor..

Internet Download Manager dosya indirme hızını arttırarak size zaman kazandıran, yarıda kalan indirme işlemlerinize kaldıkları yerden devam etmenize olanak sağlayan, bünyesinde zamanlama özelliği barındıran ve indirilecek her türlü dosyayı yönetme olanağı sunan bir dosya indirme yöneticisidir.

Bu program ile bağlantınızın kesilmesi sonucunda yarıda kalan download işlemlerinize kaldığı yerden devam edebilir, dosyaları hızlı bir şekilde indirebilir ve ne zaman indirileceğini ayarlayabilirsiniz. Profesyonel bir indirme yöneticisi olan Internet Download Manager FTP, HTTP, HTTPS ve SHTTP protokollerine, proxy sunucularına, güvenlik duvarlarına (firewall), çerezlere (cookie), MP3 ses dosyalarına ve MPEG video içeriklerine destek barındırıyor. Internet Explorer, Firefox ve diğer tüm popüler tarayıcılara entegre olabilen yazılım sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor.

Popülerleşen video sitelerinden direkt olarak içerik indirebildiğiniz Internet Download Manager sade ve basit arayüzü ile her türden kullanıcıya hitap ediyor. Birçok alternatif ve ücretsiz dosya indirme yöneticisine ücretli ve profesyonel bir çözüm programı olarak rakip durumunda bulunan yazılım

http://www.enbasit.com/indir.png

Sponsorlu Bağlantılar

1 Yorum

  1. Uzun zamandır 2-3 yıl oldu idm kullanıyorum ama onunda eksik bir yanı var youtube videolarını bilgisayar kapandıktan sonra başlatamıyor stream transport kullanıyorum hiç değilse indirdiğim kadarını görebiliyorum ama idm parça olarak indirdiğinden ve ayrı bir uzantıda kaydettiğinden bu imkansız yazınızda eksik var bence

Cevap Ver