İnteraktif Sunum Hazırlama Programı Ücretsiz İndir Uniboard Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

İnteraktif Sunum Hazırlama Programı Uniboard Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Uniboard isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Çevrimiçi servislerle desteklenen interaktif programlar giderek eski programların yerine geçmeyi başladı. Uniboard bunun en yeni ve ücretsiz örneklerinden. Sunum, tanıtım ve eğitim çalışmaları düşünülerek hazırlanan Uniboard klasik sunum hazırlama programlarından ayrılan interaktif özelliklere sahip.Yazılımın tercih sebebi olmasını sağlayacak en önemli özelliği Tablet PC, Grafik Tablet  ve İnteraktif Beyaz Tahta‘larla uyumlu olması. Yani bu cihazlardan biri üzerinden sunum yapacaklar için program benzersiz bir seçenek. Şık ve kolay bir arayüzü bulunan program, sunum sırasında kullanıcının program dışına çıkarak beklenmedik internet sürprizleriyle karşılaşmaması için pek çok uygulamayla, ihtiyaç duyulabilecek her detayı arayüzüne taşımış. Bunlar arasında bir internet tarayıcısı, online video oynatma uygulaması (Youtube, Vimeo), Google Map uygulaması, Wikipedia uygulaması, yapışkan not uygulaması gibi araçlar var. Uniboard’un kendi kütüphanesinden daha fazlasına ulaşmak mümkün. Bu uygulamalar sunum sırasında bile internet üzerinden içeriğinizi zenginleştirerek katılımcıların dikkatinin canlı kalmasını sağlayabilir. Uniboard’u kullanmak için saatlerce karışık menüler arasında gezmenize gerek yok. Tüm araç ve özellikler kolay ulaşılabilir buton ve ikonlarla karşınıza çıkıyor. Birkaç turdan sonra yazılımın tüm özelliklerine hakim bir şekilde çalışmaya başlayabiliyorsunuz. Sunumları hazırlarken PDF, PPT, JPG, GIF, PNG gibi pek çok formatta belgeyi aktarabiliyorsunuz. Kısacası başka ortamlarda hazırlanmış sunumlar Uniboard’da daha şık hale getirilerek süslenebilir. Programın şu an beta konumunda olan en yeni özelliği ise sunumunuzu canlı yayınlamak veya kaydederek daha sonra kullanmanız için düşünülmüş “podcast” özelliği. Bu özellikle siz sunumunuzu yaparken her detay arka planda sessizce video olarak kaydediliyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver