Instagram Benzeri Fotoğraf Paylaşım Uygulaması Ücretsiz İndir picplz Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Instagram Benzeri Fotoğraf Paylaşım Uygulaması picplz Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda picplz isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Instagram fotoğraf uygulamasını bilmeyen kalmadı. Eskitilmiş görünümdeki fotoğraflarla popüler olan uygulama Facebook tarafından satın alındı. Bu satın almayla beraber alternatif arayışına girenlerdenseniz picplz sizi memnun edebilir. Fotoğraflarınızı hazır efektleriyle stilize eden uygulama fotoğraf paylaşımından hoşlanan kullanıcıları bekliyor.picplz ile çektiğiniz fotoğrafları kendi hesabınızdaki saklayabilir veya Twitter, Facebook, Flickr, Tumblr, Posterous ve Foursquare hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Fotoğrafların orjinal versiyonları uygulama tarafından kaydedildiğinden istediğiniz zaman aynı fotoğrafı farklı efektlerle tekrar düzenleyebilirsiniz. Fotoğraflarınıza konum eklemek isterseniz yakınızdaki restoran, kafe gibi yerleri ekleyebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver