İngilizce Geliştirme Programı Ücretsiz İndir Passagework Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

İngilizce Geliştirme Programı Passagework Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Passagework isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Passagework metin çalışmalarıyla İngilizce yeteneğini geliştirmeyi amaçlayan yeni bir sistem sunuyor. Program özellikle KPDS, YDS ve ÜDS sınavlarına hazırlananların İngilizce sınav yeterliliklerini artırmak için düzenlenmiş alıştırmalardan oluşuyor. Sistem dinleme, okuma, okuduğunu anlama, kelime çalışmaları, dil bilgisi gibi farklı becerilerin hepsini içerdiği için sadece sınava hazırlanan adaylar değil en az pre-intermediate seviyesinde olan herkes için kesinlikle faydalı olacaktır. Okuma parçaları aracılığıyla dil bilgisi, kelime, dinleme becerilerini geliştirmek isteyen herkes sınavlara girmese bile Passagework sisteminden yararlanabilir. Program özellikle kelime alıştırmaları, kelime çalışmaları ve sözlük ile kelime öğretiminde özenle hazırlanmış bölümler sunuyor. Passagework programı toplamda 14 kitap içeriğini biraraya getirmiş bir sistem.Daha önce çıkmış sorular ve açıklamalı çözümleriyle İngilizce yeterlilik sınavlarına hazırlanmak veya dili geliştirmenizi sağlayacak egzersizlerle size yardımcı olacak Passagework sistemi, Türkçe arayüzü ve kapsamlı fakat kolay anlaşılır anlatımları sayesinde kullanıcı dostu yararlı bir sistem.Önemli! Sistemden yararlanmak için bu sayfadan üye olarak size uygun paketi belirleyerek satın almalısınız.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver