indir Winamp Winamp download Winamp free

Etiketler: bedava Winamp, full, Winamp free download

Winamp Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Winamp

Müzik dosyalarınızı çalmanız için Mükemmel bir yazılım. Bir çok PC kullanıcısı Windows Media Player kullanmakta Windows Media Player’e kıyasla Winamp, bu işi hem daha kolay hem de bilgisayarınızı yormadan yapıyor. Son sürümü sayesinde, en yeni formatları sorunsuz bir şekilde çalabiliyor.

null

MP3, WAV, VOC, IT, XM, S3M, STM, MOD, DSM, MED, FAR, ULT, MTM, 669, MID, MP2, MPG, CDA, M3U, PLS, ASX. Bu formatların dışında, eklenecek herhangi bir plug – inle başka formatlarin desteklenmesi de söz konusu olabiliyor. Playlist ve Equilizer bulunan Winamp, tüm bu ses formatlarini Windows ses formati olan WAV formatina dönüstürebiliyor.

HEMEN İNDİR

 null

 Dünyada en fazla kullanılan Program olma özelliginede sahip olan Winampın eline hiçbir Multimedya oynatıcı su dökemez. 10 band grafik ekolayzer ve önamplifikatör, sürükle-birak sarki listesi, ID3 tag düzenleyici ve küçük bir tarayici olarak siralaniyor. Winamp’in kendi görünümünü begenmediyseniz, Internet’ten edinebileceginiz binlerce farkli skin’den istediginizi kullanabilirsiniz. Ayrica, gelismis ses fonksiyonlari ve animasyonlu efektleri de eklenti olarak programa dahil edebilirsiniz. Winamp’in 3GB’lik Internet müzik arsivine ücretsiz kayit olabilirsiniz.

Son Aramalar: bedava Winamp, full, indir, Winamp, Winamp download, Winamp free, Winamp free download, Winamp full, Winamp full indir, Winamp hemen indir, Winamp hızlı indir, Winamp indir, Winamp özellikler, Winamp ücretsiz, Winamp ücretsiz indir

resim formatları, winampbf7 yeni, windows oynatıcı, bedava winamp indir resimleri, media play indir, blackberry playbook winamp indirme, en hızlı winamp, winapı neden indiremiyorum, winamp5531, winamp neden indiremiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver