indir LimeWire LimeWire 5 Alpha LimeWire 5 Alpha download

Etiketler: bedava, free, LimeWire 5 Alpha indir

LimeWire 5 Alpha Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

LimeWire 5 Alpha

Özellikle Müzik dünyasında büyük rağbet gören paylaşım ağı LimeWire, yeni sürümünde daha basit bir arabirim ve gelişmiş gizli dosyalama fonksiyonlarını kullanıcılarının hizmetine soktu. LimeWire 5 Alpha’da herkesle müziğinizi paylaşabileceğiniz gibi ayrıca videolarınızı ve fotoğraflarınızı da bu yeni sistem üzerinden arkadaşlarınıza sunabileceksiniz. LimeWire 5 Alpha, Windows, Mac ve Linus için uyumlu.

null

Dosya paylaşımının büyük ismi LimeWire, yeni Alpha sürümünde önemli yenilikler sunuyor.

İnternet kullanıcılarının artık vazgeçilmez programlarından biri olan başarılı P2P aracı LimeWire, geçtiğimiz Çarşamba günü kullanıcılarının yüzünü güldürecek önemli bir adım attı.

Dosya paylaşım aracı üzerinde bazı iyileştirmelerde bulunan LimeWire, daha basit bir arabirim ve gelişmiş gizli dosya paylaşım fonksiyonlarıyla kullanıcılarına LimeWire’ı daha keyifli bir şekilde kullanabilmelerini sağlayacak.
Yeni sürüm LimeWire ile birlikte arkadaşlarınızla müziklerinizi paylaşabileceğiniz gibi, dilediğiniz yerdeki videolarınızı da sisteminize indirebilecek ve fotoğrafları ailenizle kolayca paylaşabileceksiniz.

Windows, Mac ve Linux için indirilmeye sunulan yeni LimeWire 5 Alpha’yı indirmek için tıklayın.

Programı indirmek için BURAYA TIKLAYINIZ

Son Aramalar: bedava, free, indir, LimeWire, LimeWire 5 Alpha, LimeWire 5 Alpha download, LimeWire 5 Alpha indir, LimeWire 5 Alpha özellikleri, LimeWire 5 Alpha tam sürüm indir, LimeWire 5 Alpha yorumlar, LimeWire download, LimeWire indir, LimeWire kullanımı, LimeWire son sürüm, tam sürüm, ücretsiz

alfa networkun surumunu ındır, limewire 5, lime wire artık kullanılmıyor mu, limewire 2012 yılı sürümü, cep telefonuna lime wire yükleme, limewire artık kullanılmıyor mu?, limewire nasıl full yapılır, nokia linus 920, lime wire ceptelefonuna indir, limewire android indir

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver