incir suyu zayıflatırmı-havuç ve incirin suyu ile zayıflama kilo verme ve yorgunluğa bitkisel çözüm Hakkında Bilgi

Aşağıda incir suyu zayıflatırmı-havuç ve incirin suyu ile zayıflama kilo verme ve yorgunluğa bitkisel çözüm ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

incir suyu zayıflatırmı-havuç ve incirin suyu ile zayıflama kilo verme ve yorgunluğa bitkisel çözüm

Bazı okurlarımız inciri kaynatip suyunu icince kilo verilir mi şeklinde sorular sormaktalar. Sizlerin bu cevabına yanıt teşkil edecek bir takım araştırmalarım neticesinde incir ve havuç suyu karışımının metabolizmayı hızlandırdığı, yorgunluğa bitkisel çözüm olduğu ve vücuda canlılık hissi vererek etkili bir kilo verme zayıflama imkanı oluşturduğu ortaya çıktı. Şimdi bu zayıflatan incir suyu kürü nasıl yapılır bir bakalım.

Saba Tümerin programına konuk olarak katılan Prof dr brahim saraçoğlu, sebibi bilinmeyen, kronik yorgunluk ve halsizlik için, muhteşem bir kür açıkladı.

GEREKLİ MALZEMELER :

* 2 adet büyük boy gevrek havuç
* 20 adet kuru incir
* Her biri için 1/2 şer lt su

HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : İncirleri, soğuk su ile yıkayıp, elinizle veya bıcak ile ikiy bölün. Klorsuz ve kaynamış olan suyun içine atın. Kısık ateşte 15 dakika ağzı kapalı olarak kaynatın. Süzerken, incirlerin üzerine kaşıkla bastırıp, içerisinde kalan suyu da çıkarın. Başka bir kapta, 4-5 cm uzunluğunda doğramış olduğunuz havuçları, yine kaynamakta olan suyun içierisine atın ve 20 dak. ağzı kapalı olarak, kısık ateşte kaynatın.

İncirin ve havucun suyunu ayrı ayrı süzdükten sonra, sıcağa yakın bir şekilde ılınınca karıştırın. Bu suyu, cam bir şişeye koyup buz dolabında saklayın. Sabah kahvaltısından 10-15 dak önce aç karnına 1 bardak için. 20 gün kullanın. 10 gün ara verip, 20 gün daha kullanın. 20 günlük kürü, bir seferde hazırlamayın. Şişedeki sıvı bitince yenisi hazırlayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver