İnci Tozu Maskesi, İnci Tozu Maskesi Hazırlanışı, İnci Tozu Maskesi Yapılışı

inci tozu maskesinin yapılışı nasıldır, inci tozu maskesinin yapımı, inci tozundan maske hazırlama, inci tozundan nasıl maske yapılır

İnci tozu maskesi nasıl yapılır?

Ebru Şallı’nın kendi cildi için kullandığı ve her bayanın kullanması gerektiğini söylediği inci tozu maskesinin nasıl hazırlandığı, siz sevgili ziyaretçilerimiz için sayfamızda paylaşıyoruz. Yapısında mütenevvi bioaktif moleküller içeren inci tozu maskesinin insanın kendi cilt dokusu ile benzerlik göstermesi en önemli özelliğidir. Cildin daha canlı ve daha genç görünmesini sağlayan inci tozu maskesi, cilt hücrelerini yenilemekte, cildin metabolizmasını hızlandırmakta ve kırışıkların da azalmasını sağlamaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Faydaları bilimsel araştırmalarla da kanıtlanmış olan inci tozu maskesi, cilde derinlemesine nüfuz ettiği için, oldukça faydalı cilt bakım ürünlerindendir. İnci tozu maskesinin yapımında yalnızca saf öğütülmüş inci tozu kullanılır. %100 doğal bir ürün olan inci tozu maskesi, en kaliteli istiridyelerden elde edilmektedir. Okyanus incileri birçok kez öğütülüp rafine edilir ve toz haline getirilerek maske olarak kullanılır.

İnci tozundan elde edilen maskelerin düzenli bir şekilde kullanılması önerilir. Aks taktirde inci tozu maskesi etkisini gösteremez ve beklenen yüz güldürücü sonucu size veremez.

İnci tozu maskesi

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver