Image Composite Editor Image Composite Editor programını indir resim ile gezinti yapma programı

Etiketler: fotoğraf birleştirme programı, HDR fotoğraf yapma programı

Microsoft Research Image Composite Editor Ücretsiz İndir Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Research Image Composite Editor Ücretsiz İndir

Microsoft Research Image Composite Editor programını artık tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Microsoft Research Image Composite Editor ile yüksek çözünürlüklü fotoğraflarınızı birleştirerek bir panaromik resim oluşturabilirsiniz. Program, fotoğrafları elle düzenlemeye gerek kalmayacak şekilde başarıyla birleştirebiliyor. Geziye gittiğinizde, tatilde, tarihi mekanlarda, hoşunuza gidecek çektiğiniz fotoğrafları bu program sayesinde kolayca birleştirebilirsiniz. isterseniz uzantısını JPEG, TIFF, BMP, PNG gibi popüler uzantılardan birini seçebilir veya gezilebilir Microsoft HD View ve Silverlight Deep Zoom olarak da ayarlayabilme imkanınız var.

Microsoft Research Image Composite Editor 32bit ve 64bit işletim sistemlerinde sorunsuz bir şekilde çalışmakta, programın Windows XP, Visata ve Windows 7’de sorunsuz çalışmakta. Yeni nesil çok çekirdekli işlemcilerin gücünden faydalanabilen bu yazılım işlemcinin tüm gücünü kullanarak işlemlerinizi daha çabuk hallediyor.

Microsoft Image Composite Editor Programını ücretsiz indirmek için kendinize uygun işletim sistemine göre bir seçim yapınız.

İndirme Linki: Microsoft Image Composite Editor ( 32 Bit )

İndirme Linki : Microsoft Image Composite Editor ( 64 Bit )

Son Aramalar: fotoğraf birleştirme programı, HDR fotoğraf yapma programı, Image Composite Editor, Image Composite Editor programını indir, resim ile gezinti yapma programı

canon fotoğraf birleştirme programı, blackberry fotograf birlestirme, yüksek çözünürlüklü fotoğraflarımı açamıyorum yardım, yüksek çözünürlük jpg fotoğraflarım açılmıyor, sony ericsson xperia s için fotoğraf birleştirme programı, nikon panoramik resim birleştirme proğramı, nikon panoramik fotoğraf birleştirme programı, fotoğraflarımı açamıyorum indir com, blackberry fotograf birlestirme programi, yüksek çözünürlüklü jpg oluşturma

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver