İlker kaleli kimdir, kaç yaşında, nerelidir

İlker Kaleli Fotoğrafları

İlker Kaleli, İstanbul’da doğdu. Üniversiteden mezun olduktan sonra DJ ya da şarkı yazarı gibi bir kariyer istiyordu fakat çoğunlukla çeşitli TV programlarında rol aldı.İlker Kaleli Oyunculuk eğitimi için Londra’ya taşındı ve 2011 yılında LAMDA’dan mezun oldu.İlker Kaleli Londra’da yaşayan İlker Kaleli uluslararası bir aktör olarak çalışmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler: ilker kaleli kimdir, ilker kaleli biyografi, ilker kaleli kaç yaşında, ilker kaleli nereli, i̇lker kalelii, ilker kaleli hayati, ilker kaleli kim

İlker Kaleli Kimdir? İlker Kaleli Kaç Yaşında

Kanal D ekranlarında yeni sezonda yayınlanacak olan Kayıp Şehir dizisinin başrol oyuncularındandır. Kayıp Şehir dizisi ile herkesin merak edip araştırdığı kişilerin başında gelmektedir.

İlker Kaleli, İstanbul’da doğdu. Üniversiteden mezun olduktan sonra DJ ya da şarkı yazarı gibi bir kariyer istiyordu fakat çoğunlukla çeşitli TV programlarında rol aldı. Oyunculuk eğitimi için Londra’ya taşındı ve 2011 yılında LAMDA’dan mezun oldu.

Londra’da yaşayan İlker Kaleli uluslararası bir aktör olarak çalışmaktadır.

etiketler : İlker Kaleli biyografisi,İlker Kaleli fotoğrafları, İlker Kaleli hakkında bilgi, İlker Kaleli hayatı, İlker Kaleli kim, İlker Kaleli nereli, İlker Kaleli resimleri

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver