İlgi Alanlarına Göre Site Keşfetme Uygulaması Ücretsiz İndir StumbleUpon Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

İlgi Alanlarına Göre Site Keşfetme Uygulaması StumbleUpon Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda StumbleUpon isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

StumbleUpon yıllardır çizgisini ve popülerliğini koruyan paylaşım araçlarından biri. İnternette yeni keşifler yapmaktan hoşlananlar için tasarlanan siteye kayıt olup ilgi alanlarınıza uygun yepyeni siteler keşfedebiliyorsunuz.StumleUpon’da önerileri kullanıcılar belirliyor. Yani sadece keşif yapmak için değil öneride bulunmak içinde siteye kayıt olabilirsiniz. Kayıt sırasında ilgi alanlarınızı kategorilere göre belirliyorsunuz. Daha sonra “stumble” tuşuna her bastığınızda yepyeni site önerileriyle karşılaşıyorsunuz. Açılan siteleri beğenebilir, paylaşabilir veya beğenmeyebilirsiniz. Böylece sitelerin popülaritesi kullanıcılar tarafından oylanmış oluyor.Kendi ilgi alanlarınızda dünyadaki tüm kullanıcılar tarafından önerilmiş yepyeni siteler keşfetmek için servise ücretsiz kayıt olmanız yeterli.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver