İkon Arama Ücretsiz İndir Icon Searcher Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

İkon Arama Icon Searcher Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Icon Searcher isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Icon Searcher yazılımı bilgisayarındaki sabit disklerde kayıtlı duran ikonları kullanmak istediğinizde zamandan kazanmak için arama yapabilen bir yazılımdır. Aradığınız ikonları rahatlıkla kopyalayabilir kullanabilirsiniz. İsterseniz BMP, ICO, JPG, GIF, PNG, PCX, TGA, TIFF gibi popüler formatlara dönüştürebilir daha geniş bir işlemde yararlanabilirsiniz.

Programla birlikte bulduğunuz ikonları sabit diskinizden alabilir yer açabilirsiniz. Daha güzel bir ouşum istiyorsanız kategoriler halinde ikonları kaydedebilir kütüphane oluşturabilirsiniz. Programla sadece .İCO formatındaki değil DLL, EXE, ICO, ICL, OCX ,SCR, CPL ,BPL, VBX, DRV gibi uzantılı ikonlarıda arayıp bulabilirsiniz. Yapmanız gereken şey programın arama panelinde bu uzantıları işaretlemek.

Programın türkçe dil desteğini ve kullanmak üzere hazırlanmış ikon paketlerini üretici siteden temin edebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver