İkizler Burcu 2013 Yorumları  

İkizler BURCU 2013 YORUMU

  • Dün
  • Bugün
  • Haftalık
  • Aylık
  • Yıllık
  • Burç Özellikleri
  • Aşk Uyumu

Aşk:Servet:Kariyer:Sağlık:

Sponsorlu Bağlantılar

İkizler Burcu 2013 Yorumu
Jüpiter, kariyer ve statüyü temsil eden onuncu eviniz Balık burcundaki yaklaşık bir yıllık geçişini tamamlarken 2013 yılının ilk üç haftasını önceden planlayın. Eğer iş arıyor veya terfi etmeyi umuyorsanız, bu dönemde gerçekleşecek Jüpiter-Uranüs birleşmesi sayesinde hedefiniz fark edilebilir. Eğer sürece henüz başlıyorsanız, özgeçmişinizi Ocak ayının ilk haftasına gönderin. Bu talihli evre, doğru zamanda doğru yerde olmanın bir sonucu olarak size bir ödül ya da ün kazandırabilir.

Koç burcundaki kısa bir ziyaretin ardından, 4 Haziran’da Jüpiter bir yıllık bir ziyaret için Boğa burcuna geçiyor. Bu ziyaret sırasında, yenilenmeyi temsil eden on ikinci evinizle, Jüpiter sizin şans tılsımınız olabilir. Ancak her zaman ona güvenmeyin çünkü bu gezegen, tutabileceğinden daha fazla sözler verir. Bu geçişi içe dönmek, yaşam felsefenizi düşünmek ve bunun, bugün olduğunuz insana ne kadar uyduğunu görmek için kullanın. Sonra Jüpiter 2012 yılında sizin burcunuza geldiğinde, siz yeni hedeflere doğru ilerlemek için hazır olacaksınız. Ayrıca bir sürü sır duyma olasılığınız yüksek. Bunu evrenden gelen, bu sırları saklayıp saklayamayacağmızı görmek isteyen bir tür sınav olarak kabul edin. Bu gelecekte bir şekilde size fayda sağlayacaktır.

Satürn bütün bir yılı, eğlence, romantizm, yaratıcılık ve çocukları temsil eden beşinci eviniz Terazi burcunda geçiriyor. Tüm bunlar bu yıl içinde yaşamınızın bir parçası olacak. Siz aksini duymuş olsanız da Terazi burcundaki Satürn romantik fırsatları kısıtlamaz. Aksine, daha ciddi bir doğa kazandırır. Ama aynı zamanda ciddi bir bağlılık sözü vermek de istemeyeceksiniz. Bu duygularınıza değer verin ve içgüdülerinizi dinleyin. Eğer ciddi bir ilişkiniz varsa, bu geçiş sevginizi derinleştirebilir.

Bu dönemde ebeveynlîğin zor bir iş olduğunu görebilirsiniz. Ama Satürn hem çocuklarınıza bir şeyler öğretmek, hem de onlardan bir şeyler öğrenmeniz için size fırsatlar sunuyor. Onların üzerine gitmemeye çalışın ve bu dönemi, yetişkin olduklarında onlara yardımcı olacak değer ve alışkanlıklar kazandırmak için kullanın.

Bu yıl bir egzersiz programına başlamak, yeni bir spor veya hobiyi öğrenmek ya da bir atletizm aktivitesine dâhil olmak için iyi bir fırsattır. Ayrıca yaratıcılığınızı keşfetmeniz gerekiyor ancak bunu ev dekorasyonu, çiçek düzenlemesi, çizim kitabı, el işi, resim gibi yaratıcı yollardan yapın. Somut, anlık sonuçlar sizi mutlu edecektin

2013 yılı boyunca, kariyerinizde hiç şüphesiz inişler ve çıkışlar yaşadınız ve bunların hepsi sizin için faydalı oldu, İşiniz çok fazla seyahat etmenizi gerektirdiyse, bu etki azalmaya başlayacak. Bu zamanı, bu yıllar içinde kariyer tecrübelerinizle neler kazandığınızı düşünmek için kullanın. Sonra Neptün uzun süreli Balık geçişine başladığında, bu bilginin üzerine yenilerini ekleyebilirsiniz.

11 Mart, Uranüs’ün, geçen yaz kısa süreli ziyaret ettiği Koç burcuna döneceği tarihtir. O zaman yaşananlar, bu gezegen gelecek yedi yıl boyunca sizin burcunuzu hedef aldığında olacakların sadece başlangıcıydı. Çok az çaba sarf ederek olağanüstü bir çevreye sahip olabilirsiniz, Hayatınıza pek çok yeni insan girecek. Bazılarının belirli bir amacı olacak ve girdikten kısa süre sonra çıkacaklar. Diğerleri ise potansiyelinizi özgür bırakmanız konusunda kilit birer oyuncu olacaklar ve size kendinize ve dünyaya dair yeni fikirler sağlayacaklar. Bu geçiş sırasında grupların rolü de önemli olacak ve siz takım lideri olarak kendinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Hedeflerinizin de değiştiğini göreceksiniz ve bu her yıldızı kovalamayı bıraktığınız takdirde olumlu olabilir. Yaşamın herhangi bir alanında (ya da pek çok alanında) ne başarmak istediğinizi düşünün ve zihninizin dört bir yana dağılmasına izin verin çünkü yenilikler başarıyı getirecektir.

Neptün bu yıla Kova burcunda başlıyor ve yine yılı Kova burcunda tamamlıyor. 4 Nisan ve 3 Ağustos tarihleri arasında Balık burcuna kısa bir gezi yapacak Seyahat etme fırsatlarından son bir kez yararlanmak için uygun zaman bu zamandır ve çoktandır arzu ettiğiniz bir yolculuğu yapmak, örneğin dünyanın bir başka köşesini görmek, gemiyle denize açılmak, lüks bir otelde rahatlamak ya da ülkenin başka bölgelerini gezmek için daha uygun bir dönem olamaz. Ayrıca Neptün sizi, kariyerinize fayda sağlayacak şekilde eğitime yönelmeye teşvik ediyor. Eğer okuldaysanız, bu yılın sonunda tamamlamaya çalışın. Bu mümkün değilse, bir dizi kurs veya kısa dönemli bir programa katılmayı düşünebilirsiniz.

İş hayatınızda yaptıklarınızın ve kariyerinizde başardıklarınızın büyük bir kısmı, Neptün’ün 2025′e kadar sürecek onuncu eviniz Balık burcu ziyareti sırasında katlanarak çoğalabilir. Bu özellikle halkla çalışmayı gerektiren kariyerler için olumlu bir etkidir. Büyük hayaller kurun! Ama bu hayalleri gerçeğe dönüştürecek uygulanabilirlik etkenini de unutmayın. Aksi takdirde Neptün’ün diğer yanını deneyimleyebilirsiniz: hayal kırıklığı, Ancak genel anlamda, Neptün’ün Balık burcunda olacağı yıllar, kariyerinize, statünüze ve popülaritenize fayda sağlayacaktır çünkü hemen her duruma ve değişen koşullara hızla ve kolaylıkla uyum sağlamayı başaracaksınız.

Plüton, Oğlak burcundaki on beş yıllık geçişini sürdürüyor. Ortak kaynaklan temsil eden sekizinci evinizde bulunan Plüton, alacaklılara ve borca, mirasa, sigortaya, eşinizin gelirine, yatırımdan alacağınız kazançlara ve bir noktaya kadar genel anlamda tüm parasal konulara odaklanıyor. Maddi durumun farkında olacaksınız ve zaman zaman endişelenmeniz bile söz konusu. Bu geçişi, uzun vadeli düşünerek pozitif kazanımlar için kullanırsanız, bunda bir sorun yok. Finansal yükümlülük, emeklilik planlaması (yaşınız ne olursa olsun), tutumlu yatırımlar ve borç yönetimi, şu anda düşünmeniz gereken konulardır. Hafta veya ay bağlamında değil, yıllar açısından düşünün. Riskli hamleler maddi durumunuzu sarsabilir ama bilinçlenmesini de sağlar. Çünkü Plüton yükselişlerin olduğu kadar, patlamaların da gezegenidir. Özellikle Şubat ve Mart aylarında dikkatli olmak isteyeceksiniz ancak Temmuz ve Ekim’de iyi kazanmalara kavuşabilirsiniz.
Siz ve yaşamınızdaki ilişkiler, bu yıl burcunuzdaki iki tutulma ve yedinci evinizdeki başka iki tutulma sayesinde mercek akma alınıyor. Son iki tutulma ise, finans alanlarınıza dikkati çekerken Plüton’un işaret ettiği önemi artırıyor.

Bu yıl oluşacak altı tutulmanın ilki, 4 Ocak’ta ortak kaynakları temsil eden sekizinci eviniz Oğlak burcunda gerçekleşecek. Bu güçlü güneş enerjisine dikkat edin ve sizi, finansal durumların sorumluluğunu üzerinize almaya teşvik etmesine izin verin. Aynı burçtaki Plüton da sizi bunu yapmaya itiyor. Bir bütçe belirleyin ve yıl için, borcu kapatmak, birikimleri artırmak ya da geleceğe yatırını yapmak gibi hedefler belirleyin.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver