iiPhone, iPad ve iPod için Waking Mars Oyunu. Ücretsiz İndir Waking Mars Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iiPhone, iPad ve iPod için Waking Mars Oyunu. Waking Mars Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Waking Mars isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Waking Mars oyunu iOS platformu için geliştirilmiş ve adında anlaşılacağı üzere Mars’ta geçen bir hikayeyi konu alıyor. 2097 yılında yaşamın tekrar Mars’ta bulunması üzerine başlayan hikaye, hayatta kalabilmek için verilen mücadele ile devam ediyor. Bu süreçte hayatta kalmak için farklı kaynaklar bulmak zorundasınız ve karşınıza çıkan yaratıklar ile savaşmak durumundasınız. 

Oyunda yaratıklara karşı savaşıyoruz ancak zaman ile de savaşmak zorundayız aksi takdirde süreniz bitebilir ve yaşamınızın sonuna gelmiş olabilirsiniz. Oyun oynanışı ve grafikleri bakımından da 5 yıldız alıyor. Waking Mars yapımında kontroller hemen uyum sağlıyor, alışmak zaman almıyor. Yapım aynı zamanda 2009 yılının en iyi TouchArcade oyunu.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver