iiPhone, iPad ve iPod için GIF Hazırlama Uygulaması. Ücretsiz İndir Lightt Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iiPhone, iPad ve iPod için GIF Hazırlama Uygulaması. Lightt Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Lightt isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Lightt uygulaması ile iPhone,iPad ve iPod Touch üzerinden GIF formatında görseller oluşturamasanız da, GIF formatına çok yakın bir şekilde görseller elde edebiliyorsunuz. Uygulama, üzerinden çekilen kısa vidoları birleştirerek sonsuz döngü içine sokuyor ve GIF benzeri görseller ortaya çıkıyor. GIF benzeri bir formatta kaydedilen bu görüntüler, uygulamanın kendi sunucusuna yükleniyor. Yani bu görüntüler cihazınızın depolama alanını işgal etmiyor.

Lightt ile oluşturulan bu GIF benzeri görseller eklenen sunucu üzerinde bir ağ oluşturuyor ve bu ağda siz oluşturduğunuz görselleri uygulamayı kullanan üyeler ile paylaşıp yorum alabiliyorsunuz. Aynı şekilde sizde paylaşılan bu görsellere yorumda ekleyebiliyorsunuz. Bu ağ üzerinde paylaştığınız görselleri diğer popüler sosyal ağlarda da paylaşabiliyorsunuz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver