IE9 Yapılandırma Aracı Ücretsiz İndir IE9 Tweaker Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

IE9 Yapılandırma Aracı IE9 Tweaker Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda IE9 Tweaker isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kişiselleştirilmiş tarayıcı özellikleri sayesinde IE9’u daha etkili bir şekilde kullanabilmek için bu araç işlerinizi epeyce kolaylaştıracak. IE9 Tweaker indirme adedi seçeneklerinden ilk açılış özelliklerine kadar pek çok ayarı düzenlemenizi sağlıyor. Açılış sayfasındaki favori web sitelerini ve yeni sekme ayarlarını ayarlayan aracın tek menüden yönetilen kolay kullanımıyla tarayıcınız sizin istekleriniz doğrultusunda çalışacak. Programın Özellikleri:Açılıştaki favori web sitelerini ayarlar.Menu çubuğunu her zaman görünür ve üstte kılar.3 boyutlu kenarlıkları ayarlamanızı sağlar.IE9’u her zaman tam ekranda açar.Araç Çubuğu’na ikonlar eklemenizi sağlar.Maksimum indirme sayısını ayarlamanızı sağlar.about:tabs sayfasındaki sıralamayı değiştirmenizi sağlar.Önemli! IE9 Tweaker’ı kullanmaya başlamadan önce Internet Explorer 9’a ait tüm uygulamaların kapalı olduğundan emin olun.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver