IE Kişiselleştirme Eklentisi Ücretsiz İndir IE7Pro Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

IE Kişiselleştirme Eklentisi IE7Pro Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda IE7Pro isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Internet Explorer 7‘nin normal halinden memnun kalmayanlar için hazırlanmış bir yönetim eklentisi olan IE7Pro’nun 2.0 versiyonu yayımlandı. Bu eklenti ile Internet Explorer‘ınız artık çok daha kolay ve kullanışlı olacak. Üstelik daha güvenli ve daha kişiselleştirilebilir olacak:

Özellikleri: Sekmeli Kullanım: Sekme kullanımı geliştirilmiş.Sekmeye çift tıklayarak sekme kapatmaAdres çubuğundan yeni sekme açmaSekme geçmişi yönetimini açıp kapatmaYanlışlıkla kapatılan sayfaları kurtarmaAdres çubuğu altında IE menüsüArama kutusunu gizlemeWeb sunucuları arasındaki paralel bağlantı sayısını geliştirebilmeFarklı bir program ile sayfa kaynağı görüntülemeSürükle Bırak: Süper sürükle bırak özelliğiSuper Drag&Drop özelliği aktif olduğu zaman linkleri yeni sekme olarak sürükleyerek açabilme özelliğini kullanabilirsiniz demektir. Ayrıca aratmak istediğiniz kelimeleri tutup arama çubuğuna sürükleyip bıraktığınız zaman arama yapabilirsiniz. Veya resimler tutup çektiğiniz zaman yeni sayfada açabilirsiniz.Fare Kullanımı: IE7 Pro ile mouse kullanımınız sayesinde çok daha hızlı işlemler yapabileceksiniz.Kazaları Kurtarabilme: Bu özellik sayesinde yanlışlıkla geçtiğiniz bir önceki sayfaya geri dönebilirsiniz aynı veriler korunmuş şekilde.İmaj Dosyası Kaydedebilme: Bu özellik ile sayfalardaki herhangi bir resmi kod içine gömülü olmamaları durumunda anında bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Resim dosyalarının linklerini alıp çok hızlı bir şekilde JPG, BMP , GIF , PNG veya TIFF formatlarında kaydedebilme özelliği.Hızlı Proxy Değiştirme: Proxy ayarlarınızı el yordamı ile çok hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz.AD Blocker Reklam Engelleyici: Bu özellik sayesinde hiçbir reklam servisi gözünüze gözükmeden sitelerden akıp gider. Ve reklamlardan uzak durmuş olursunuz.Greasy Monkey Scripti: IE7 Pro scripti ile Firefox eklenti scripti Greasy Monkey‘i birlikte kullanabilme özelliği.Hızlı Metin Kontrolü: Spell Check özelliği ile metin girerken girdiğiniz kelimelerde en ufak bir hata bile olursa bu hataları altı kırmızı çizgili bir şekilde göstererek size hatalarınızı gösterir.

Internet Explorer, pro sürümü ile internet sağlayıcıları arasındaki rekabette gücünü ortaya koyuyor. Rekabeti kızıştıracak birçok özelliğe sahip olan IE7 Pro sürümü ile internet sağlayıcınız internet explorer çok daha güzel özelliklere sahip olacak.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver