İbrahim Saraçoğlu, İbrahim Saraçoğlu Kepekli Saç Kürü, İbrahim Saraçoğlu Kepekli Saçlar İçin Kür Tarifi

ibrahim saraçoğlu saç, ibrahim saraçoğlu saç bakım kürleri, ibrahim saraçoğlu saç bakımı, ibrahim saraçoğlu saç dökülmesi için kür

İbrahim Saraçoğlu saç bakım kürleri

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Saçlarınıza canlılık katmak, parlaklık kazandırmak ve saçlarınızın dökülmesini önlemek için ihtiyacınız olan bakım kürlerinin tarifini İbrahim Saraçoğlu veriyor. İbrahim Saraçoğlu saç bakım kürleri ile saçlarınıza hak ettiği güzelliği kazandırmalısınız.

 

Isırgan otu kürü ile saçlarınıza canlılık ve parlaklık kazandırırken; saç dökülmelerini de lavanta kürü ile önleyeceksiniz. İbrahim Saraçoğlu saç dökülmesi için kür tarifini deneyerek kısa bir sürede dökülen ve yıpranan saçlarınız eski sağlıklı günlerine yeniden dönecek.

İbrahim Saraçoğlu yıpranmış saçlara bakım kürü

Yıpranmış saçlarınıza canlılık ve parlaklık kazandırmak için kullanacağınız ısırgan otunu taze veya kuru olarak tercih edebilirsiniz. 4-5 gramlık ısırgan otunu 3 su bardağı kaynar suyun içine atın. Yaklaşık 4 dakika kısık ateşte ısırgan otunu haşlayın. Soğuduktan sonra süzerek, bu su ile saçlarınızı yıkayın. Saçlarınız temiz iken saçlarınızı ısırgan kürü ile yıkayın, yarım saat bekleyin. Yarım saatin ardından ılık su ile saçlarınızı durulayın.

İbrahim Saraçoğlu kepekli saçlar içinde, yine ısırgan otu kürünü öneriyor.

İbrahim Saraçoğlu saç dökülmesi için lavanta kürü

5 gram lavantayı 3 bardak kaynar suyun içine koyun. 5 dakika demlenmesini sağlayın. Demlendikten sonra ılımaya bırakın. Temiz saçlarınızı bu su ile yıkayın ve 30 dakika bekleyin. Ardından ılık su ile saçlarınızı durulayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver