IBM Linux Mac OS X Palace Museum

Etiketler: çin, çin sanal dünya, pekin

Virtual Forbidden City Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Virtual Forbidden City

IBM ve Palace Museum işbirliği ile geliştirilen Sanal Yasak Şehir (Virtual Forbidden City) uygulaması, Pekin’de bulunan Dünyanın en büyük saray kompleksini 3 boyutlu olarak PC’nize taşıyor. Ancak uygulama, kullanıcılarına basit bir sanal geziden çok daha fazlasını sunuyor.

null

Önce aşağıdaki bağlantıya tıklayarak uygulamayı indirmeli ve bilgisayarınıza kurmalısınız. Uygulamanın Windows, Linux ve Mac OS X için farklı sürümleri mevcut.

Kurulumun ardından uygulamayı ilk kez çalıştırdığınızda, sizden kayıt olmanız istenecek. Dilerseniz konuk olarak da uygulamayı kullanabilirsiniz; ancak kayıtlı kullanıcılara çok daha fazla imkan sağlandığını da bilmenizde yarar var.

Virtual Forbidden City ile sadece Yasak Şehir’de gezinme imkanı değil, bağlı olan diğer kullanıcılarla sohbet etme, geleneksel çin aktivitelerine katılma ve tarihi bilgileri öğrenme imkanına da sahipsiniz. 6 farklı karakterden birini seçerek (kayıtlı kullanıcılar için geçerli) katılacağınız gezide, dilerseniz sanal tur rehberlerinden de yardım alabiliyorsunuz. Hatta diğer kullanıcıların düzenlediği gezilere katılma ve kendi gezinizi düzenleme şansına bile sahipsiniz.

Virtual Forbidden City uygulaması ile ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşmak için tıklayın.

İndirmek için buraya tıklayın.

Son Aramalar: çin, çin sanal dünya, IBM, Linux, Mac OS X, Palace Museum, pekin, pekin sanal dünya, Virtual Forbidden City, Virtual Forbidden City download, Virtual Forbidden City indir, Virtual Forbidden City uygulaması, windows, Yasak Şehir, Yasak Şehir indir

eğer ilk kez bu uygulamayı çalıştırdığınızda yöneticisi olmanız gerekir, virtual forbidden cirty

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver