HTTP Proxy Programı Ücretsiz İndir Charles Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

HTTP Proxy Programı Charles Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Charles isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Charles programı kendi bilgisayarınızda çalışan bir web proxy (HTTP proxy/HTTP monitor) programı. İnternete Charles üzerinden erişme iznini alan internet tarayıcınız bilgisayarınıza giren ve bilgisayarınızdan çıkan tüm verileri takip edebiliyor.

İnternette gezinirken normalde tarayıcınız ile sunucular arasındaki veri alışverişini gözleyememeniz nedeniyle hataların nereden kaynaklandığını görüp takip etmeniz çok zor. Charles programıyla bu hataları ve alışverişi kolaylıkla görebilirsiniz.

Programın temel özellikleri:

Facebook okey hilesini gerçekleştirebilme olanağı- SSL proxy olanağı- AJAX debugging (XML ve JSON taleplerini ve cevaplarını görebilme)- Talepleri tekrar edebilme- Farklı girdileri test edebilmek için talepleri düzenleyebilme- HTML, CSS ve RSS/atom cevaplarını standartlara göre doğrulama kontrolü

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver