HTML5 Formatında Slayt Hazırlama Programı Ücretsiz İndir HTML5 Slideshow Maker Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

HTML5 Formatında Slayt Hazırlama Programı HTML5 Slideshow Maker Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda HTML5 Slideshow Maker isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

HTML5 Slideshow Maker programı direkt olarak HTML formatında slayt şovları hazırlamanıza imkan veren kullanışlı bir program. Programı kullanarak HTML5 formatlı slaytlarınızı herhangi bir kod yazımı ile uğraşmadan direkt olarak hazırlayabilirsiniz.

HTML5 teknolojisi Flash veya diğer slayt şov sistemlerinin aksine web tarayıcılar tarafından entegre (native) şekilde tanınabiliyor ve bu da performans artışının yanında daha kolay kullanımı beraberinde getiriyor.

Slaytınızı hazırlamak için tek yapmanız gereken yer alacak fotoğrafları seçtikten sonra nasıl bir tema uygulayacağınızı belirlemek ve ardından “Publish” butonuna basarak yayınlamak. Daha sonra kullanmanız gereken bilgiler program tarafından size sunulacaktır.

Programın düzgün çalışabilmesi için 1 Ghz’lik bir işlemci ve en az 512 MB RAM gerekenler arasında.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver