HTML Dosyalarını PDF’ye Dönüştürme Programı Ücretsiz İndir HTML to PDF Converter Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

HTML Dosyalarını PDF’ye Dönüştürme Programı HTML to PDF Converter Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda HTML to PDF Converter isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

HTML to PDF Converter, HTML dosyalarını PDF belgelerine dönüştürmenize olanak tanıyan kolay kullanımlı bir programdır.

Programın arayüzü gayet sade ve kullanışlıdır. Tek bir amaç için geliştirilen programı tüm kullanıcılar rahatlıkla kullanabilirler.

HTML to PDF Converter‘ın ana menüsü üzerinde HTML belgelerini PDF’ye dönüştürmek için kullanabileceğiniz iki farklı yol vardır. Bunlardan birincisi bilgisayarınızda bulunan HTML dosyasını seçerek doğrudan dönüştürmek, diğeriyse bağlantı belirterek bu bağlantıyı PDF formatına dönüştürmektir.

HTML to PDF Converter içerisinde çoklu dönüştürme motoru ile ilgili kullanabileceğiniz bir kaç seçenek mevcuttur. Javascript, Java ve ActiveX dönüştürme işlemleri sırasında aktif olarak kullanılabilir.

Dönüştürme işlemi yaparken PDF belgeleri için başlık, konu, yazar, anahtar kelime ve yapımcı gibi bilgileri ekleme şansına da sahip olacağınız HTML to PDF Converter dönüştürme işlemlerini gerçekten çok hızlı bir şekilde yapmaktadır ve dönüştürme işlemleri sırasında sistem kaynaklarınızı çok düşük miktarda kullanır.

HTML dosyalarını PDF formatına dönüştürerek saklayabileceğiniz bir uygulamaya ihtiyacınız varsa HTML to PDF Converter’ı mutlaka denemelisiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver