HTC Sense 5 M7 Resimleri

 HTC Sense 5  Fotoğrafları,

 HTC Sense 5 Yeni Ekran Görüntüleri,

Sponsorlu Bağlantılar

HTC’nin kısa süre içerisinde resmiyete kavuşturmasını beklediğimiz M7 kod isimli telefona ait bazı detaylar netleşmeye başlarken; telefonda kullanılacak Sense sürümünün ise 5.0 olacağı iddia edilmişti. 4.7-inç boyutunda ve 1920 x 1080p çözünürlüklü inç başına 468ppi değer sunan telefonda yeni nesil bir işlemcinin konumlandırılacağı iddia ediliyor.

Kilit ekranda yapılacak gelişmelerin yanı sıra arabirimin mümkün olduğu kadar kullanıcı dostu bir hal alması sağlanacak. Basit ve sade olarak tasarlanan Sense sürümü halihazırda kullanıcılar arasında büyük beğeni kazanan sistemi daha da popüler hale getirecektir.
1357486078_sense-5.png

Elde edilen görseller, klavye ve numara kodlama bölümüne ait. İlerleyen dönemde daha fazla görselin sunulmasını bekliyoruz. Şirket, arabirim geliştirmelerin yanı sıra telefonlarda hazır olarak kullanıcılara sunulan yerleşik uygulamalarda da bir dizi yenilikler sunmayı hedefliyor. Mobil Dünya Kongresi’nde görücüye çıkacak telefon ve konumlandırılacak arabirimle ilgili detaylar geliştikçe aktarmaya devam edeceğiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver