HTC One X Güncellemeleri Ne Zaman Çıkacak?

HTC One X kullanıcılarına müjde!

HTC, birkaç hafta önce Android 4.1 Jelly Bean güncelleme programıyla ilgili açıklama yapmıştı ve1 GB RAM’e sahip cihazlara güncelleme verilmeyeceğini açıklamıştı. Şirket, Ekim ayında dağıtmayı planladığı ancak bazı hatalar sebebiyle ertelenen yeni One X yazılımını önümüzdeki günlerde yayınlamaya hazırlanıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Firma sözcüsü güncelleme ile ilgili kesin tarih vermedi ancak yeni üretici yazılımının yüklü olduğu One X+ göz önünde bulundurulduğunda Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich’li One X’e kıyasla güncel telefonun çok büyük bir değişim yaşayacağı söyleniyor. Kasım ayına ertelenen One X güncellemesinin söz verildiği gibi cihaz sahiplerine zamanında ulaşmaya başlayacağı düşünülüyor. HTC, operatörlerle birlikte yeni yazılımı çeşitli yönleriyle test ediyor ve yeni bir sorunla karşılaşmaması halinde birkaç gün içerisinde One X’i en güncel yazılıma yükselteceği söyleniyor.

1353594812_htc-one-x-plus11.jpg

HTC, OTA yoluyla güncellemelerini yayınlamadan önce birçok insan tarafından yazılımlarını teste soktu ve bu nedenle uzun süre dağıtıma başlayamadı. Ayrıca şirket One X+ için Android 4.2 sürümünün de 2012’de gelmeyeceğini belirtti.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver