HTC One ve Samsung Galaxy Note 2’yi özellikleri bakımından karşılaştırdık

HTC One ve Samsung Galaxy Note 2 Karşılaştırması

Son dönemin iki popüler cihazı olan HTC One ile Samsung Galaxy Note 2’yi çeşitli yönleri iyi ve kötü taraflarını birbiriyle kıyaslayarak masaya yatırdık. Yeni bir cihaz almak isteyen varsa ve bu iki cihaz arasında seçim yaparken zorlanıp iki arada bir derece kalıyorsa bu inceleme yazısının kararlarını vermede etkili olacağını söyleyebilirim.

Sponsorlu Bağlantılar

Aşağıda bu iki popüler cihazın önemli teknik özellikleri karşı karşıya getiriliyor. Peki bakalım kazanan kim olacak?

HTC One, Android telefonlar içinde yüksek donanım ve teknik özellikleri ile son çıkan akıllı telefon olması nedeniyle de önceki modellere göre üstünlük sağlıyor. Ama yine de daha önce çıkan en güçlü Android akıllı telefonlarla karşılaştırma yapılıyor.

HTC One, LTE bağlantı özelliği ve oyun alanında potansiyel Snapdragon 600 platformu ile oldukça güçlü görünüyor. Ayrıca USB girişleri ile dosya yöneticisine bağlanıp sorunsuz bir şekilde dosyaları inceleyebiliyorsunuz. Bu özellikler sayesinde internet tarayıcısının performansıda oldukça iyi görünüyor.

Aşağıda ki videoda HTC One’a ait oyun testi, USB bağlantısı, LTE, internette sörf ve indirme hızının incelemesini izleyebilirsiniz.

2012 yılında piyasaya sürülen ve gücü kanıtlanmış olan Smasung’un phablet akıllı telefonu Galaxy Note ve HTC One karşılaştırmasını aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz.

Kaynak: teknolojioku.com

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum

Cevap Ver