HTC EVO 3D Özellikleri ve Avea Satış Fiyatı

HTC’nin en iddialı akıllı cihazı HTC EVO 3D modeli Türkiye’de Avea öncülüğünde satışa sunuldu. Artık üç boyutlu (3D) görüntüleri gözlüksüz de izleyebileceksiniz. Peki HTC EVO 3D’nin özellikleri nelerdir? HTC EVO 3D Avea Türkiye satış fiyatı kaç para?

Sponsorlu Bağlantılar

HTC’nin özel gözlük olmadan izlenebilen 3D ekranlı yeni modeli HTC EVO 3D, Avea tarafından satışa sunuluyor. 4.3 inç Super LCD ekranı (540×960), Google Android 2.3.4 Gingerbread işletim sistemi ve 1.2 GHz çift çekirdek uygulama işlemci bulunduruyor.

Cihazın çift 5 megapiksellik çift objektifli kamerasıyla hem 2D hem de 3D video çekimi yapılabiliyor. 2D çekimde saniyede 30 kareye kadar çıkabiliyor. 3D görüntülerin kaydedilmesi ve izlenmesinin yanında HD (720p) video da oynatılabiliyor.

Avea Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Yılmaz, HTC EVO 3D’nin Avea tarafından satışa sunulmasına ilişkin yaptığı açıklamada, “Artık mobil kullanıcılar, mekân ve zamandan bağımsız internet erişiminin ayrıcalıklarından yararlanıyor. Dolayısıyla müşterilerimize, akıllı telefon deneyiminde çığır açacak günümüz son teknolojisi 3D ile geliştirilen HTC EVO 3D’yi sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bugünden itibaren müşterilerimiz stoklarla sınırlı olacak olan bu ürünleri, Avea bayilerinden alabilecekler” dedi.

HTC Evo 3D’nin fiyatı Avea tarafından henüz açıklanmasa da, Turkcell’de anlaşmalı kredi kartlarına taksitli fiyatı 1075 dolar olarak görünüyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver