HS Group Şikayet

Son Arananlar:hs grouphs group karaköyhs group şikayeths group şikayetlerhs group adreshs group hakkında şikayetlerhs group şikayetlerihs group telefonhs group üyelik iptalihs gruphs grup şikayetlerih s grouphs group neredehs group mağdurları

Sponsorlu Bağlantılar

Bir yakınımız bize ulaşarak HS Group hakkında ki şikayetlerini dile getirdi. Bu şekilde bir çok mağdur vatandaşın da olduğunu internette yaptığımız araştırmalar doğrultusunda öğrenmiş olduk.

Daha önce sikayetvar.com’a da şikayetini ileten yakınımızın ve diğer şikayet sahiplerine firma tarafından cevap verilmediğini gördük. Umarız bu yazımızda güvenilir bir şirket olduğunu göstermek için tüm mağdurların sorunlarını çözer.

Mağdur yakınımızın bize ilettiği mesaj aynen aşağıdaki gibidir.

Birkaç ay önce H** adında birisi cep telefonu ile beni bir kaç kere arayıp 400 TL 12 taksitle sağlık sigortası gibi bir üyelik yaptı, o zaman kardeşim ben şunu merak ediyorum? Ben bu 12 ay zarfında bu üyelikten vazgeçmek istersem ayrılabilir miyim diye özellikle sordum? Bu beyefendi de tabii ki istediğiniz zaman üyeliğinize son verebilirsiniz dedi.

Derken ben kredi kartımın numaralarını verip üyeliği başlattım, onlardan bana çeşitli evraklar geldi imzaladım geri verdim. Şimdiye kadar en az beni 3 kere arayıp beyefendi siz şanslı 100 müşterimiz arasından seçildiniz size şunu da verelim şu imkandan da yararlandıralım bunu da yapalım ama 900 TL daha alırız ben olmaz deyince 500 TL yapalım gibi teklifler yapıp beni rahatsız etmeye başladılar.

Bugün yani 16 Eylül 2011 üyeliğimi iptal ettirmek istedim telefonda en az yarım saat beklettiler sonra telefona çıkan bayan biz Hs Grup olarak sizin üyeliğinizi iptal edemeyiz ancak 12 aylık süre bitince tekrar üye yapmayız diyor.

Hanımefendi ben üye olurken H** bey bana böyle demedi artı sanırım bu konuşmalarımız kayıt altına alındı diyorum bakın kontrol edin diyorum yok diyor başka bir şey demiyor sizin 7 gün için de itiraz hakkınız vardı, bu hakkı kaybettiniz diyor. Ben sizden yardım istiyorum.

Bu konuda başka mağdurlar varsa, aşağıdaki yorum kısmında paylaşarak, şikayetlerinizin yüzbinlerce kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver