Hotspot Shield Elite 2.76 Bedava İndir Türkçe Son Sürüm, Windows 7 8 Xp 32-64 Bit 2013

Etiketler:Hotspot Shield Elite 2.76   Türkçe İndir Kullanımı Resimli Anlatım,Hotspot Shield Elite 2.76   Son Sürüm İndir Türkçe TR Yama,Hotspot Shield Elite 2.76   Direk İndir Tek Link, Full İndir Download,Hotspot Shield Elite 2.76   Demo İndir Demosu,Hotspot Shield Elite 2.76   Vista Xp Windows 7 ve Windows 8 İçin Uyumlu Sürümü Versiyonu İndir

Hotspot Shield Grafiksel Arayüz

Sponsorlu Bağlantılar

Ülkemizin en önemli internet sorunlarından biri olan yasaklı sitelere erişmek için Hotspot Shield Elite’den yardım alın. Erişimi engellenmiş yüzlerce siteye Amerika IP adresleri üzerinden ulaşmanızı sağlayan program yasakları kaldırıyor. Windows kullanıcıları için hazırlanmış bu sürümle internette HTTPS şifreleme yoluyla hiç iz bırakmadan güvenli olarak gezebilir, alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca yazılım havalimanı, otel, kafe gibi Wi-Fi noktalarındaki internet korsanlarından sizi korur.

Hotspot Shield Elite programı ile istediğiniz her siteye proxy‘ler aracılığı ile girebilirsiniz. Programı indirdikten sonra, kurulumu gerçekleştirin ve sağ alttan çıkacak olan program simgesine sağ tıklayıp “Connect” tuşuna basın. Ardından internet tarayıcınızda bir sayfa açılacak. Orada program yardımı ile hangi IP‘ye bağlandığınızı göreceksiniz. “Connected” yazısı yazdıktan sonra istediğiniz her siteye giriş yapabilirsiniz. Programın tek dezavantajı internet tarayıcınızın her açılan sayfasının üst bölümünde bir reklam bölümü çıkartması ama onu da kolayca kapatabiliyorsunuz.

Wi-Fi‘den internete bağlı durumdayken bazı kişiler şifrelerinizi almak için harekete geçmiş olabilirler. Hesaplarınız, banka şifreleriniz, kredi kartı numaralarınız ve daha birçok kişisel bilgilinizi bu halka açık Wi-Fi’ler yüzünden kaybedebilirsiniz. Ve standart antivirüs yazılımları bile sizi bu tehlikeden koruyamaz.

İşte bu yüzden Hotspot Shield Elite ile internet bağlantınızı güvenlik altında tutmalısınız. Ücretsiz olan bu yazılım ile işte veya evde veya herhangi bir yerde genel Wi-Fi kullanırkenki tehlikelerden uzak duracaksınız.

Hotspot Shield Elite bir sanal gizlilik ağı kurarak laptopunuz ve wireless bağlantınız arasında bir güvenlik oluşturur. Bugüvenlik sayesinde korsanların bilgisayarınıza erişimini engelleyebilirsiniz. Bu sayede e-posta, hazır mesajlaşma, kredi kartı bilgileri gibi bilgileriniz asla alınamaz.

Hotspot Shield’ın standart versiyonu kurulduktan sonra Elite versiyonuna geçiş için tek yapmanız gereken program simgesine sağ tıkladıktan sonra “properties” menüsüne basarak “Buy Elite NOW” linkine tıklamak. Daha sonra ödeme için gerekli sayfaya yönlendirileceksiniz.

2.5x Sürümüyle Gelen Yenilikler:

  • Geliştirilmiş basit ve yeni kullanıcı arayüzü
  • Otomatik ağ algılama
  • Kurumsal ve şirket ağları üzerine kurulabilme
  • Yazılımı yüklemek için yönetici ayrıcalıkları gerekli değildir
  • Bağlantı durum simgesi
  • Varolan dil paketleri arasına Türkçe ve Japonca dilleri eklendi

 

Önemli! Program reklam amaçlı bir araç çubuğu ile birlikte yükleniyor. Bu araç çubuğunu yüklemeyi program kuruluş aşamasında iptal edip sadece programı kurabilirsiniz.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver