hotmaili outlooka geçirme Hotmail’den Outlook’a Nasıl Geçilir Outlook’a geçiş

Etiketler: Hotmail’i Outlook yapma

Hotmail Hesabını Outlook Hesabına Geçirme Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Hotmail Hesabını Outlook Hesabına Geçirme

Microsoft Hotmail’i kapatma kararı aldı ancak kullanıcılara Hotmail Hesabını Outlook’a Geçirme fırsatı sunuyor. Şuanda kullandığınız bir hotmail hesabınız var ise Hotmail uzantılı E-Mail adresinizi kullanarak Outlook’a geçiş yapabilirsiniz. Kullanıcılar şuanda Hotmail hesabını kullanarak Outlook adresinden giriş yapabiliyorlar. Hotmail adresinizle Outlook’a geçiş yapmak için aşağıdaki adımları adım adım deneyiniz.

İlk iş Hotmail adresinize giriş yapınız. Daha sonra sağ üst köşede adınızın yazdığı bölümde yer alan ayarlar (seçenekler) sekmesine tıklayınız. Bu sekmede ‘Outlook ürününe yükseltin’ seçeneğini göreceksiniz. Bu seçeneğe tıklayarak yeni e-posta servisine geçişi başlatabilirsiniz. Daha sonra bir onay sayfası karşınıza çıkacak. Bu sayfada “Outlook deneyimine yükseltin” seçeneğine tıklayarak Outlook’a geçiş işlemini tamamlayınız.

Son Aramalar: Hotmail’i Outlook yapma, hotmaili outlooka geçirme, Hotmail’den Outlook’a Nasıl Geçilir, Outlook’a geçiş

outlook hesabını hotmaile yönlendirme, outlook ürününe yükseltin, hotmailden outlook a geçiş, hotmail outlook kapatma, microsoft hesabı yok hotmailde uyarısı, bu microsoft hesabı yok, hotmail outlook geçirme, hotmail hesabını outlook’a geçirme, outlook hesabı nasıl kapatılır, outlooku hotmaile yönlendirme

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver