Hotmail ne için outlook oldu Hotmail neden kapatıldı Hotmail outlook oldu

Etiketler: Hotmail kapatıldı

Hotmail Neden Outlook Oldu Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Hotmail Neden Outlook Oldu

Hotmail uzun bir sessizliğin ardından radikal bir değişiklik yapmaya karar verdi. Sosyal ağ sitelerinin giderek yaygınlaşması ve bu sitelerin kullanıcıların farklı yerlerdeki mail adresi yerine kendi mail adreslerini kullanmaya mecbur etmeleri Hotmail kullanıcı sayısı giderek azalma göstermekteydi. Microsoft radikal bir değişiklik yaparak popüler e-posta servisi Hotmail yerine Outlook getirme kararı aldı. Microsoft, tablet PC ve masaüstü bilgisayarları tek bir merkezde toplayan Windows 8′in ardından bir değişiklikte popüler e-posta servisi Hotmail isim değiştirerek Outlook.com oluyor.

Peki Microsoft neden hotmail’i bırakıp Outlook.com’ geçiyor. Bunun en büyük nedeni sosyal ağ siteleri diyebiliriz. Windows 8 ve Windows Phone işletim sistemleri bu servisi baz alırken, ekstradan çeşitli özelliklerde Outlook.com adresine eklenmiş, misal Skype ile konuşmak istediğinizde, Facebook, Twitter gibi popüler sosyal ağ sitelerine bağlanmak istediğinizde bunu Outlook.com adresinden yapabileceksiniz. Böylece Microsoft kullanıcıları tek bir pencereden Mail adresi ile birlikte anlık yazışmalar yapabileceği ortamı da sağlamış oluyor.

Son Aramalar: Hotmail kapatıldı, Hotmail ne için outlook oldu, Hotmail neden kapatıldı, Hotmail outlook oldu

hotmail outlook oldu, hotmail neden outlook oldu, hotmail outlook oluyor, hotmailim outlook oldu, hotmail outlook nedir, hotmail ne oldu, hotmail neden outlook, hotmail outlok oldu, uzay teknoloji nedir, hotmail outlook mu oldu

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver