hotmail nasıl kapatılır hotmail nasıl silinir kapatma MAİL ADRESİ NASIL KAPATILIR

Etiketler: hotmail, hotmail kapatma ressimli, mail hesabı kapatma

MAİL ADRESİ NASIL KAPATILIR Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

MAİL ADRESİ NASIL KAPATILIR

Dünyadaki abone sayısı milyarlarca rakama ulaşan hotmail’in türkiyede bir hayli abonesi bulunmakta hatta türkiyede en fazla kullanılan mail diyebiliriz. Öyleki bir çok kullanıcının birden fazla mail adresi bulunmakta Peki istemedigimiz mail adreslerini nasıl kapatırız? ressimlerle bunu anlattık.

null
Yukarıda Kırmızı ok ile göstermiş oldugumuz HOME linkine tıkladıktan sonra sağ tarafta okun göstermiş olduğu ACCOUNT “HESAP” linkine tıklayınız.
null

Şimdi karşımıza çıkan pencerede yine kırmızı ok ile göstermiş oldugumuz ekranın sol tarafında yazan SETTİNGS “AYARLAR” linkine tıklıyoruz.
null
Sonraki adımda ise sağda bir ibare göreceksiniz Close your account ”Hesabı Kapat”  Buraya tıklıyoruz.
null

Çıkan ekranda e-mail adresinizi göreceksiniz. Hemen altına şifrenizi girin ve yes butonuna basın. Bu işlemden sonra hesabınız aktifligini kaybedicektir. Ancak bu adımla hesabınızı tamamen silemezsiniz. 1 aydan biraz fazla zaman geçmesi gerekiyor ve mail adresinizi bir daha açmamalısınız çünkü HOTMAİL sonradan vaz geçebilirsiniz diye böyle bir uygulama yapıyor.

Son Aramalar: hotmail, hotmail kapatma ressimli, hotmail nasıl kapatılır, hotmail nasıl silinir, kapatma, MAİL ADRESİ NASIL KAPATILIR, mail hesabı kapatma, mail hesabı silme, mail silme resimli anlatım, masn kapatma ressimli anlatım, masn silme ressimli anlatım, msn, msn hesabı kapatma, msn hesabı silme, msn kapatma, msn nasıl kapatılır, msn nasıl silinir, msn silme, resim, ressim, silme

e posta adresi nasıl silinir, e-mail adresi nasil kapatilir, mail adresi nasıl kapatılır, mail hesabı nasıl kapatılır, e posta nasıl kapatılır, e mail adresi nasil silinir, mail nasıl kapatılır, e mail hesabı nasıl silinir, e mail adresi nasıl kapatılır, e posta adresi nasıl kapatılır

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver