Hotmail hesabı nasıl silinir Hotmail kapatma Hotmail silme windowslive

Etiketler: hotmail, Hotmail hesabı nasıl kapatılır, windowslive hesabı kapatma

Hotmail Hesabı Nasıl Kapatılır Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Hotmail Hesabı Nasıl Kapatılır

Ülkemizde en yaygın kullanılan e-posta hizmeti Hotmail’dir. Ülkemizde kişi başına 3 tane Hotmail hesabı düşmektedir. Kullanmadığınız veya kapatmak istediğiniz Hotmail hesaplarını aşağıdaki adımları izleyerek kapatabilirsiniz. Hotmail özellikle MSN’nin sosyal ağ sitelerinin artmasıyla hızla kan kaybetmesi sonucu eski popülerliğini yitirsede ülkemizde halen ilk sırayı almaktadır. Hotmail hesabınızı kapatmak için aşağıdaki adımları sırası ile uygulayınız.

Hotmail hesabınızı kapatmak için karmaşık menüler içerisinde boğulmanıza gerek yok yapmanız gereken tek şey size verdiğimiz bağlantı linkine tıklamak ve kullanıcı adı ve parolanızı girmektir. Giriş yaptıktan sonra karşınıza hesabınızı kapatma ile ilgili yeni bir ekran gelecektir. Bu ekrandan hesabınızı kapatmak için kimliğinizi doğrulamanız istenecektir şifrenizi tekrar girerek onaylayınız ve hesabınızı kapatınız.

https://account.live.com/CloseAccount.aspx

60 gün boyunca bu hesaba hiç giriş yapmazsanız, hesap kendini otomatik olarak kapatacaktır. Burada beklemenizin nedeni 60 gün içinde fikrinizin değişmesi durumunda tekrar hesabınızı aktif hale getirebilmeniz içindir.

Bu işlemleri yapmanız halinde Windows Live’e, diğer Microsoft hizmetlerine veya bu oturum açma adını kullandığınız başka herhangi bir siteye verdiğiniz kişisel bilgileri silmek için, hesabınızı kapatmadan önce bu sitelerde oturum açın ve bilgileri siliniz. Hesabınızı kapattıktan sonra bu sitelere erişemezsiniz.

Son Aramalar: hotmail, Hotmail hesabı nasıl kapatılır, Hotmail hesabı nasıl silinir, Hotmail kapatma, Hotmail silme, windowslive, windowslive hesabı kapatma, windowslive hesap silme, windowslive nasıl kapatılır

msn kapatmadan önce hotmail nasıl kapatılır, msn adresi alırken istenilen 2 mail adresini nasıl silerim, galaxy s hotmail hesabı silme, samsung telefondan hotmail hesbını iptal etme, hotmail adı değiştirilen msn nasıl kapatılır, htc de hotmail i nasıl kapatabilirim, hotmail hesabi nasil silinir, msn ye girş yapmazsam kapanır mı 2012, hotmail nasıl kapatılır, hotmail outlook kaldırma resimli anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver