Homefront Oyununun Türkçe Yaması Ücretsiz İndir Homefront Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Homefront Oyununun Türkçe Yaması Homefront Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Homefront Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Oyunçeviri ekibi tarafından hazırlanan Homefront Türkçe Yaması. Oyunları artık daha verimli ve konusuna hakim bir şekilde oynamak istiyorsanız, Türkçe yama dosyalarını tamamen ücretsiz bir şekilde indirip oyuna uygulayabilir ve oyunları Türkçe olarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Dünyanın uyuyan devi Kuzey Kore sonunda derin ve sessiz uykusundan uyandı. Kana susayan bu devlet gözünü Amerika Birleşik Devletleri’ne dikti. Dünyanın sonunu hazırlayan Kuzey Kore’nin dünyayı Amerika’dan başlayıp kontrol etmesini ve büyük bir savaşı anlatan başarılı FPS oyunu Homefront’u artık Türkçe olarak oynayabileceksiniz.

NOT: İndirmiş olduğunuz Türkçe yama dosyasını oyuna kurmak için gerekli talimatlar arşiv dosyasının içinde yer alıyor. Kurulum ile ilgili metin dosyasının içerisinde yer alan işlemleri uygulayarak kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver