hızlı zayıflama yolları ve hızlı zayıflama yöntemleri Hakkında Bilgi

Aşağıda hızlı zayıflama yolları ve hızlı zayıflama yöntemleri ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

hızlı zayıflama yolları ve hızlı zayıflama yöntemleri

Hızlı zayıflamak ve kilo vermek ve bunu kalıcı yapmak için 8 basit ipucu:

İstediğiniz şeyin zayıflamak ve  kilo vermek olduğuna karar verdiyseniz, kendinize bir söz vermelisiniz. Daha sağlıklı bir yaşamak ve kalıcı zayıflamak için kendinize söz verin.  Kilo vermeyi öğrenmek zor değildir, zor olan bildiklerinizi uygulamaktır. Aşağıda, hızlı zayıflama, kilo vermek ve kilo kontrolü için birkaç öneri bulacaksınız.

  //

 1. Günde iki kez 10’ar dakika hızlı yürüyüş yaparak, 20 dakika bisiklet sürerek ya da daha fazla su içerek metabolizmanızı hızlandırabilirsiniz.
 2.  

 3. Gün boyunca daha sık ve daha küçük porsiyonlarla yiyin. 3 büyük öğün yerine 4 yada 5 kez azaltılmış öğünler yemelisiniz.
 4.  

 5. Tükettiğiniz kalorinin günlük miktarını hesaplamak önemli olsa da, kalorilerin kaynaklarını da not etmelisiniz. Örneğin; belirli miktarda kalorinin dengeli bir ögünden mi yoksa kocaman bir dilim kekten mi alındığı önemlidir.
 6.  

 7. Gerçekçi olun ve ulaşabileceğiniz hızlı zayıflama diyetleri uygularken ulaşılabilir kilo verme hedefleri belirleyin. Bu, kilo vermeye çalışan insanlar arasında oldukça yaygın bir hatadır : ulaşılamayacak hedefler belirlemek hayal kırıklığına yol açar ve insanların motivasyonlarını yitirmelerine neden olur.
 8.  

 9. Kilo verme sürecinde bir duraklama dönemine rastlarsanız, umudunuzu kaybetmeyin. Egzersiz programınızda degişiklikler yapın. Bu, metabolizmanızı şaşırtarak hareketlendirecektir.
 10.  

 11. Hazırladığınız yemekleri renklendirin! Ögünlerinize daha çok taze meyve ve sebze ekleyin. Örneğin; bir parça bifteğin yanında, fırında pişmiş orta boy bir patates ile (tereyağı yerine salsa sosu ilave edin)  üzerine bal dökülmüş birkaç tane haşlanmış havuç hazırlayabilirsiniz. İşte size hem rengarenk hem saglıklı hem de leziz bir öğün!
 12.  

 13. Bunu söyleyeceğimi biliyordunuz; egzersiz yapmalısınız!  Egzersiz için saatler harcamanız gerekmese de yavas baslayıp asamalı olarak gayretli egzersizlerle kilo verme sürecinize hız verebilirsiniz. Fakat,  egzersiz yaparken tutarlı olmalısınız. Eğer dün 20 dakika hızlı yürüdüyseniz bugün en azından 25 dakika daha hızlı yürümelisiniz.
 14.  

 15. Her gün kas germe hareketleri yapın. Çok zaman alıcı değil, sadece 10 dakikanızı ayırabilirsiniz.
 16.  

 17. hızlı zayıflamak istiyorum kelimesinin arkasında sabır ve açlık olduğunu aklınızdan çıkarmayın ve gerekirse hızlı zayıflama diyetleri yerine uzun süreli diyetler deneyin.
 18.  

 19. hızlı zayıflatan bitkiler denemek ve zayıflama çayları gibi bitkisel zayıflama ürünleri denemek te çok akıllıca bir yoldur.
 20.  

 21. hızlı zayıflatan diyetler yapmaya karar verdiyseniz bu zayıflama diyetlerinin besleyici olup olmadığını test edin.
 22.  

 23. hızlı zayıflamak için yukarıdaki tüm önerileri dikkate alın
 24.  

//

Bunlar, metabolizmanızı hızlandırmanız ve kendinizi daha sağlıklı hissetmeniz için basit ve etkili yollar. Daha sağlıklı ve daha mutlu bir insan olmaya doğru ilk adımı attığınız için kendinizle gurur duymalısınız.  Şimdi nasıl kilo vereceğinizi bildiğinize göre, tek yapmanız gereken bilgilerinizi uygulamaya koymak ve arzuladıgınız vücut agırlıgına kavuşsmak…

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver