Hızlı Video İndirici ve Arama Eklentisi Ücretsiz İndir Fast Video Download Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Hızlı Video İndirici ve Arama Eklentisi Fast Video Download Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Fast Video Download isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

YouTube, Facebook, Vimeo, Dailymotion, Break.com gibi sitelerden video indirmek için kullanabileceğiniz pratik bir eklenti. Eklenti videoları farklı boyut ve formatlarda indirebiliyor. FLV ve MP4 formatındaki tüm videoları yakalayan eklentiyi benzerlerinden ayıran başka bir özelliği daha var.Fast Video Download bir arama menüsüne sahip. Bu menü aracılığıyla seçtiğiniz kelimeleri internette aratabiliyorsunuz. Seçtiğiniz kelimeyi video, resim, referans, alışveriş, lokasyon bazlı arayabileceğiniz gibi sosyal medya sitelerinde de arayabilirsiniz. Kısacası Fast Video Download’un kelime arama özelliği alakasız olsa da çok yararlı. Bu özellik sayesinde Google, Youtube, Flickr, Wikipedia, Facebook gibi pek çok serviste tek tıkla arama yapabiliyorsunuz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver