Hızlı ve Gelişmiş Masaüstü Arama Programı Ücretsiz İndir Copernic Desktop Search Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Hızlı ve Gelişmiş Masaüstü Arama Programı Copernic Desktop Search Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Copernic Desktop Search isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adını ünlü gökbilimci Mikolaj Kopernik'ten alan Copernic Desktop Search ile artık bilgisayarınız üzerinde de bir arama motoruna sahip olacaksınız.

Windows içerisinde yer alan arama motorunun çok yavaş olması ve verimli sonuçlar çıkartamaması üzerine geliştirilen bilgisayar merkezli kişisel arama motorlarından birisi olan Copernic Desktop Search ile artık bilgisayarınız üzerindeki uygulamalara çok kolay ve rahat bir şekilde sadece isimlerini girerek ya da isimleri içerisindeki belirli harfleri girerek ulaşabilirsiniz.

3 farklı versiyona sahip programın ücretsiz versiyonunda reklam alanları ve gösterimleri de mevcuttur. Ancak programı satın almayı düşünürseniz reklamsız bir şekilde programı kullanabilirsiniz. İnternet arama motorlarının mantığı ile çalışan Copernic Desktop Search ile bilgisayarınız üzerinden ulaşmakta zorlandığınız ve adını unuttuğunuz dosyaları sadece belirli harflerini girip aratarak da bulabilirsiniz. Dosyalar, klasörler ve uygulamaları aramak için kullanabileceğiniz bu güzel araç sayesinde masaüstünüzün sürekli dolu olmasına gerek kalmayacak. Sadece birkaç klavye tuşu ile bilgisayarınızın en ücra köşelerinde bile olan bütün dosyalarınıza ulaşabileceksiniz.

Önemli! Program 3 farklı versiyondan oluşmakta. Ücretsiz versiyonunda yerel ağ araması, reklam alanlarının olmaması, arama sonuçlarının kişiselleştirilememesi gibi bazı ek özellikler mevcut değildir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver