Hızlı Sıkıştırma Programı Ücretsiz İndir Quick Zip Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Hızlı Sıkıştırma Programı Quick Zip Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Quick Zip isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Quick Zip popüler arşiv formatlarını destekleyen güçlü ve hızlı bir dosya sıkıştırma programı. İçerisinde bulunan 20'den fazla farklı türde arşiv ve kodlama formatı ile sıkıştırılmış dosyalara tam destek sağlayan bu ücretsiz araç WinRAR ve WinZip gibi bu konuda en popüler programlara iyi bir alternatif konumunda.

Farklı arşiv türlerine farklı ikonlar atayabilen Quick Zip programı bir dosya sıkıştırma programında bulunması gereken tüm temel özelliklere sahip. İpuçları, sürükle bırak desteği, kes ve yapıştır, klasör ve dosya listesi gibi özellik ve seçenekler program içerisinde mevcut. Programda aynı dosyaların farklı türlerine aynı arşiv içerisinde sahip olabilmek için tarih ve zaman belirlemeside yapılabiliyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver