Hızlı Resim Düzenleme Programı Ücretsiz İndir Easy Image Modifier Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Hızlı Resim Düzenleme Programı Easy Image Modifier Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Easy Image Modifier isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Easy Image Modifier karışık resim düzenleme programları üzerinde yapmaya çalıştığınız yeniden boyutlandırma, döndürme, çevirme, format değiştirme, filigran ve metin ekleme veya yeniden adlandırma gibi klasik resim düzenleme işlemlerini çok daha kolay bir şekilde yapmanıza olanak tanıyan küçük boyutlu, Türkçe dil desteğine sahip ve ücretsiz bir resim düzenleme programıdır.

Programın arayüzü gayet sade ve kullanıcı dostu olarak tasarlanmıştır. Yapmak isteyebileceğiniz tüm işlemleri ister tek bir fotoğraf üzerine isterseniz de birden fazla fotoğraf üzerine kolayca uygulayabilirsiniz.

Bunun dışında küçük boyutu ve ekstra kuruluma ihtiyaç duymaması nedeniyle bir flash bellek yardımıyla Easy Image Modifier‘ı sürekli olarak yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz.

Easy Image Modifier sıradan resim düzenleme araçlarının dışında sizlere orantısız boyutlandırma, özelleştirilebilir JPG sıkıştırma düzeyi, meta bilgi veya sıralama çıkarılması gibi gelişmiş seçenekler de sunmaktadır.

Karmaşık programlardan sıkıldıysanız ve amaca yönelik kolay kullanımlı bir resim düzenleme programına ihtiyacınız varsa Easy Image Modifier‘ı mutlaka denemelisiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver