Hızlı Klavye Kullanma Programı Ücretsiz İndir Onparmak Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Hızlı Klavye Kullanma Programı Onparmak Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Onparmak isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üretici Açıklaması:

Bilgisayar karşısında geçirdiğiniz zamanın %80’ini klavyede doğru tuşu arayarak, sadece geri kalan %20’sini verileri girmekle geçirdiğinizi biliyor musunuz? 10 Parmak’la bu zaman kaybını ortadan kaldırabilir, bilgisayar kullanımındaki veriminizi artırabilirsiniz. 10 Parmak’a günde sadece bir saatinizi ayırarak bir ay sonunda hem hızlı hem de doğru yazabileceksiniz. Yazarken sağlayacağınız hız artışı bilgisayardan alacağınız verimi artıracak. Siz klavyede tuş aramak yerine yazacağınız cümleleri düşünün. Gerisini bırakın on parmağınız tamamlasın.

10 Parmak’ta Acemi Düzeyi, Orta Düzey, İleri Düzey olmak üzere üç seviye ve toplam 99 ders var. Parmakların klavyedeki işlevine bağlı olarak, iki parmak kullanımından on parmağa doğru geliştiren bir yöntemle hızlı ve doğru yazmayı öğreneceksiniz. 10 Parmak’a günde yalnızca 1 saatinizi ayırarak, 1 ay sonunda hem hızlı hem de doğru yazabileceksiniz.

10 Parmak her dersin sonunda bazı istatistikler veriyor. Grafiksel olarak verilen bu bilgiler sayesinde çeşitli kategorilerdeki hız (dakikada yazılan kelime) ve doğruluk oranlarını gözlemleyeceksiniz.

Hangi seviyede olursanız olun, hızınızı ve doğruluğunuzu denemek için hipodromda yarışlar sizi bekliyor.

Programın indirilebilir sürümü bulunmuyor, satın alabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver