Hızlı Dosya Sıkıştırma Aracı Ücretsiz İndir TurboZIP Compression Suite Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Hızlı Dosya Sıkıştırma Aracı TurboZIP Compression Suite Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda TurboZIP Compression Suite isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

TurboZIP programı her türlü kullanıcı tarafından kolaylıkla kullanılabilecek basit arayüzü ile hızlı erişim sağlayan komple bir arşiv yöneticisi olarak karşımızda. Hızlı dosya sıkıştırma işlemleri, sıkıştırılmış arşiv dosyalarını açma ve düzenleme gibi konularda en büyük yardımcınız olmanın yanında size sağladığı birçok ek özellik ve gelişmiş seçenekler ile bu profesyonel araç arşiv yönetimi konusunda etkili bir çözüm.

En popüler arşiv dosya formatlarını destekleyen TurboZIP, e-posta ek formatlarını da destekliyor. ZIP, JAR, LHA gibi formatlarda arşiv dosyaları oluşturup düzenlerken veya arşivler içerisindeki dosyalara göz atarken 200’den fazla hızlı görüntüleme filtresi ile mükemmel bir gezgin olan ve dilediğiniz dosyaya önizleme yapabildiğiniz TurboZIP fotoğraf arşivleri için küçük resimli listeleme gibi seçenekler sunuyor.

Daha birçok özellik ve seçenek ile karşımıza çıkan bu güçlü arşiv düzenleme yazılımı hızlı ve kararlı işlemler yapmanızı sağlayan, odaklandığı konu ile elinizin altında olması gereken güvenli bir araç. Programın desteklediği arşiv formatlarına bu adresten ulaşabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver