hızlı dosya indirme hızlı dosya indirme programı indir indirme Programı internetten hızlı dosya indirme programı

Etiketler: dosya indirme programı indir, hızlı dosya indirici, internetten hızlı dosya nasıl indirilir

İnternetten Hızlı Dosya İndirme Programı Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

İnternetten Hızlı Dosya İndirme Programı

Download Accelerator Manager ücretsiz olarak sunulan bir yazılımdır. İnternetten daha hızlı dosya indirme yapabilmek için kullanabileceğiniz bir programdır. DAM yani Download Accelerator Manager çok daha hızlı dosya indirebileceksiniz. Sahip olduğu indirme zekası ile kat kat daha hızlı indirme işlemleri gerçekleştirebilmenize olanak sağlayan bu araçları Internet dosyalarını indirmek ve en yüksek hızı ve kolayca, YouTube, MySpace, DailyMotion gibi sitelerden video ve müzik dosyalarını indirebilirsiniz. Download Accelerator Manager programı Google Chrome, Safari, Opera, Firefox, Internet Explorer tarayıcılarına entegre olabilmektedir. DAM Eğer indirme hızlarını artırmak devam, planlamak ve indirme yönetmenizi sağlar.

Download Accelerator Manager programı ile kolayca indirmeleri başlatabilirsiniz. Program otomatik olarak devreye girmektedir. Hızlı indirme yapabileceğiniz her türlü oluşabilecek hata, bağlantısı kopması, güç kaybı gibi beklenmeyen sorunlara karşı indirme işlemlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirmeniz için elinden geleni yapıyor. program ile yükleme arşivi oluşturabilir, program güvenlik programları ile ortak çalıştırılabilmektedir ve yüklenen dosyaların içeriği denetlenebilmektedir.

Download Accelerator Manager programı Windows 7, Vista, XP ve 2000 işletim sistemleri ile sorunsuz olarak çalışmaktadır. Program internete bağlanıp belirlediğiniz dosyaları otomatik olarak indirebilir. Program proxy, HTTP, HTTPS ve FTP protokolleri desteklemektedir.

Download Accelerator Manager İndir

Son Aramalar: dosya indirme programı indir, hızlı dosya indirici, hızlı dosya indirme, hızlı dosya indirme programı indir, indirme Programı, internetten hızlı dosya indirme programı, internetten hızlı dosya nasıl indirilir

internetten hızlı dosya indirme programı indir, netten hızlı dosya indirme programı, hızlı dosya nasıl indirilir, int den en hızlı indirme yapabilen program, internetten hızlı dosya nasıl indirilir, dmc programmı yüklemek istiyorum, dell windows 7 yükleme proqramı download manager, mp3 programı indir hızlı, netten hızlı mp3 indirme, hizli mp3 indirme programi

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver