Hit Artırma Hit Artırma Hakkında Hit Artırma kuralları Hit artırma ve Pagerank yükseltme yöntemleri

Etiketler: blog hitini arttırma yolları, Google hit artırma, Hit Artırma Yolları

Sitenizin Hitini Nasıl Artırırsınız Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Sitenizin Hitini Nasıl Artırırsınız

Web sitenizi kurdunuz iyi bir tema doğru eklentiler her şey tamam ama hit artmıyor. peki sitemizin hitini nasıl artırırız, google sitenizi nasıl sevdirirsiniz, arama motorlarında üst sıralara nasıl çıkarsınız işte tüm detaylarıyla web sitenizin hitini artırma yolları..

Öncelikle şunu unutmayın konularınızı kesinlikle diğer sitelerden kopyala yapıştır yapmayın konu başlığınızı seçin o konu hakkında bilginiz var ise bilgilerinizi yazıya dökün, gerekiyorsa araştırma yapın yani içerik size ait olmalı bu konuya ulaştığınıza göre araştırma yapıyorsunuz google “Sitenizin Hitini Nasıl Artırırsınız“ şeklinde yazdığınızda karşınıza birbirinin aynısı olan bir sürü site çıkacaktır sizde bunlardan birisi olursanız google bot sitenize geldiğinde konuyu index’lemiyecektir indexlediği zamanda kesinlikle üst sıralara çıkamayacaksınız tabiî ki sonuç olarak da bu konu ölü bir konu yani kimse okumayacaktır hitinizin artmamasının en büyük nedeni budur.

Arama motorlarına kayıt yaparak üst sıralara çıkabilirsiniz internet kullanıcılarının %95 gibi çok büyük bir oranı arama motorlarını kullanıyor özellikle Türkiye ve dünyada en fazla kullanılan arama motoru Google ikinci sırayı ise yahoo almaktadır. Bu sitelere kayıt yaparak botların gelişini hızlandırabilirsiniz.

Kısa ve akılda kalıcı domain önemli bir faktör özellikle sitenizin com ile bitmesi sitenizin doğrudan trafiği açısından önemli bir faktör. Sitenize giren kullanıcılar beğendiği taktirde ismi aklında kalacak böylece tekrar geri dönüşümü olacaktır.

Hızlı erişim çok önemli iyi bir Hosting firmasıyla çalışmanız gerekir. Anasayfanızı resim müzik scriptlerle doldurduğunuz taktirde siteniz geç açılacaktır. Buda kullanıcı kaybına neden olur.

Link değişimleri yapabilirsiniz böylece sitenizin PageRank değerini artırabilirsiniz buda google’nin sevdiği bir durum PageRank sitenizin kalitesini gösteren bir değerdir bu değer büyüdükçe siteniz üst sıralarda yer almaya başlayacaktır dolayısıyla hitini artacaktır.

Aktiviteler ile hitinizi artırabilirsiniz Mesaj Panosu, Link Bankası, Maillist, Ziyaretçi Defteri gibi yerlere linklerinizi paylaşarak kullanıcıları sitenize yönlendirebilirsiniz.

Toplistlere kayıt olarak sitenize hit çekebilirsiniz www.DijitalTeknoloji.Net olarak bu tür siteleri tavsiye etmiyoruz ancak buda bir yöntem neden diye soracak olursanız gelen kullanıcılar sitenizde durmuyor tıkla kapat buda sizin zararınıza olacaktır.

ve son olarak Hit makineleri para karşılığında sitenizin hitini artırıyorlar ancak biz www.DijitalTeknoloji.Net ailesi olarak bu yöntemi de tavsiye etmiyoruz çünkü bu yöntemlerle sitenize gelen kullanıcılar kesinlikle sitenizi gezmezler tıkla kapat yapacaklarından bir işinize yaramaz.

Son Aramalar: blog hitini arttırma yolları, Google hit artırma, Hit Artırma, Hit Artırma Hakkında, Hit Artırma kuralları, Hit artırma ve Pagerank yükseltme yöntemleri, Hit Artırma Yolları, Hit Artırma Yolları Nelerdir?, Hit Artırma yolları ve yöntemleri, Hit Artırma Yöntemleri, hit arttırma, Hit Arttırma Yöntemleri ve Arama Motoru Optimizasyonu, hit çoğaltma yolları, Site Hit Artırma Yolları, site hiti nasıl arttırılır, sitede hit artırma, Sitenin Hiti Arttır Hit Arttırma Backlink Kas pr Değerini Arttır, sitenin nasıl hiti artar, sitenizin hitini artırma Sonuçları, Sitenizin Hitini Artırma Yolları, Sitenizin hitini arttırma fırsatı, Sitenizin Hitini Arttırma Yöntemleri, Sitenizin hit’ini artırmanın yolları, Üye Sayısını ve Hitini Artırma, Web sayfanızın hitini arttırma yolları, Web Site Hit Artırma, web sitenin hitini artırma, Web Sitenin Hitini Yükseltme, Web sitenizin hitini artırma ve arama motoru optimizasyonu, Web sitenizin hit’ini arttırın, Yeni siteler için hit artırma alternatifi, Ziyaretçi Artırma

facebook sayfa hit sayısı nasıl artar, sitemin hiti artmıyor, hit çoğaltma, web sitemin hiti artmıyor, sitemin hitini nasıl arttırırım, backlink arttırma, si̇te hi̇ti̇ni̇n nasil yükselti̇li̇r ̇li̇r, telefondan hit yukseltme, web sitesi hit sayısı nasıl artar, site isim değişiminde hit kaybı

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver