Hipertansiyon Başlangıcı, Hipertansiyon Başlangıcına Bitkisel Kür, Hipertansiyon Bitkisel Tedavi

hipertansiyon önleyici kür, hipertansiyona karşı bitkisel kür, hipertansiyonu önlemek için, yeni aşlayan yüksek tansiyona bitkisel kür

Hipertansiyon başlangıcına karşı bitkisel kür

Dr. Mustafa Eraslan Soru Sor

Sponsorlu Bağlantılar

Doktorunuz size hipertansiyon (yüksek tansiyon) başlangıcı olduğunu söylediyse eğer bu durumu pek fazla kafanıza takmanız gerek yok, çünkü bitkisel yöntemlerle yeni başlamakta olan hipertansiyon hastalığının önüne geçerek sağlıklı bir şekilde hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Elbette ki hipertansiyon hastaları hipertansiyona karşı iyi gelecek olan bu bitkisel kürü uygulamaya başlamadan önce hekimine danışmayı ihmal etmemelidir. Çünkü başlangıç evresinde olan hipertansiyonu önlemek isterken diğer sağlık sorunlarınızın yeniden baş göstermesine sebep olabilirsiniz.

Yeni başlamakta olan hipertansiyon hastalığına karşı kür tarifine geçmeden önce bir takım önerilerde bulunmak istiyorum. Bunlardan ilki, on iki yaş altındaki çocuklar kesinlikle doktor kontrolünden geçmeden hipertansiyon önleyici kürü denememelidir. Ayrıca bitkisel kürü hazırlarken çelik veya emaye kaplar kullanmalı, aksi söylenmediği durumda başka bitkisel tedavi yöntemleri uygulanmamalı ve en önemlisi raf ömrü geçmemiş olan bitkiler kullanılmalıdır.

Şimdi gelelim yeni başlayan hipertansiyona karşı bitkisel kür tarifimize;

Yaklaşık 15 adet maydanoz gövdesinden ve saplarından ayrılmadan blendırdan geçirilmelidir. Ardından üzerine iki yemek kaşığı taze sıkılmış limon suyu ve yarım bardaktan biraz daha fazla klorsuz su eklenip blendırdan geçirilmeye devam edilmelidir. Bu kür her defasında taze olarak hazırlanıp sabahları aç karnına kahvaltı öncesi (yaklaşık 15 dakika önce) içilmelidir.

Kürün uygulanması;
2x15U + 7A
15 gün uygulama + 7 gün ara + 15 gün uygulama
Toplam 30 günlük kür

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver