Hilal Cebeci ‘Özür Dilersen’ İç Çamaşırsız Klip Video İzle

Son Arananlar:hilal cebeci çamaşırsıziç çamaşırsız resimlerhilal cebeci özür dilersen klibihilal cebeci sonkçibiçamaşırsız resimleriç çamaşısız resimlerİç camaşirsız görselleric camasirsiz erkekler fotosuiç çamaşırsiz çekilmiş fotolariç çamaşırı klip çekimlerihilala cebeci 2012 özür dilersenHilal cebecinin ic camasirihilal cebeci klip iç çamaşırhilal cebeci

Hilal Cebeci yeni albümünün “Özür Dilersen” adlı parçası için klip çekimlerine başladı. Habertürk’te yayınlanan Alt Üst Muhabbetler adlı programa katılan Cebeci, Esin Övet’in sorularını yanıtladı. Cebeci klibinin çok seksi bulunduğunu ve sırf RTÜK’e takılmaması için klipteki bir sahneyi tam 2.5 saatte çektiklerini açıkladı. Sahnenin neden 2.5 saatte çekildiği sorulunca da verdiği cevap oldukça ilginç oldu.

Sponsorlu Bağlantılar

Hilal Cebeci'nin İç Çamaşırsız Klibi Özür Dilersen Kapak Resmi

Sponsorlar

İç Çamaşırı Yok

Çekimlerde süper mini elbiseninin altına iç çamaşırı giymediğini açıklayan Hilal Cebeci, “Bilenler bilir, bu tür sahnelerde bu kostümlerin altına iç çamaşırı giyemezsiniz. Mesela dünyaca ünlü pop sanatçısı ve dansçı Shakira da sahnede striptiz yapmıştır ve iç çamaşırı giymemiştir” dedi.

İşte O Video Klip

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver