Hide The IP Bedava İndir Türkçe Son Sürüm, Windows 7 8 Xp 32-64 Bit 2013

Etiketler:Hide The IP  Türkçe İndir Kullanımı Resimli Anlatım, Hide The IP Son Sürüm İndir Türkçe TR Yama,Hide The IP  Direk İndir Tek Link, Full İndir Download, Demo İndir Demosu, Hide The IP Vista Xp Windows 7 ve Windows 8 İçin Uyumlu Sürümü Versiyonu İndir

Hide The IP

Sponsorlu Bağlantılar

Hide The IP adından da anlaşılacağı gibi internet üzerinde gezerken gerçek adresinizi gizlemek ve değiştirmek için kullanabileceğiniz bir ip gizleme programı. Yazılım size her programı aktif ettiğinizde yeni proxy sunucunuzu belirleyecek. Programın amacı internette gezerken izbırakmamanız ve aynı zamanda web sitelerinin kullanıcılarının ülkelerine göre yaptığı değişiklikleri bypass etme işinede yarıyor.

IP adresinizi saklayarak aynı zamanda sizin ilgilendiğini siteleri izleyerek beğenize göre size gönderilen spamlardanda korunuyorsunuz. Web tabanlı e-posta kullanarak isimsiz e-postlarda yollayabilecek ve internet üzerinde istediğiniz her panoya gerçek IP adresinizi gizleyerek mesajlar atabileceksiniz.

Versiyon 2010 ile birlikte Firefox desteği geliyor ve Firefox kullanırken IP değişikliğini dinamik bir şekilde yapabiliyorsunuz. Windows Vista uyumuda bu sürümde sağlanmış bulunuyor.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver