hi5 arkadaş hi5 arkadaşlık sitesi ne işe yarar hi5 ayarları hi5 hakkında bilgi edinmek

Etiketler: arkadaşlık siteleri, hi5, hi5 hangi ülkelerde yaygındır

Hi5 Nedir Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Hi5 Nedir

Günümüzde internetin yaygınlaşmaya başlaması her eve girmesiyle birlikte, insanlar internette oldukça fazla zaman harcamaya başladı. Boşlukları doldurmak için sosyal ağ siteleri iyi bir şans. Ayrıca günümüzde bu sosyal ağlar, arkadaşlık siteleri çığ gibi büyümektedir ve hız kesmeden yavaşlamadan güçlerine güç katıyorlar. Günden güne bu sitelerin arttığını görebiliriz.

İşte bu sosyal arkadaşlık ağlarından Hi5 ilk çıkan sitelerden bir tanesidir ve dünya üzerinde birçok ülkeden sınırsız kullanıcılara sahiptir. Hi5 sitesinde lise ve ilkokuldan eski arkadaşlarınızı, eskiden izini kaybetmiş olduğunuz ismini soy ismini bildiğiniz arkadaşlarınızı bulma imkânı sunmaktadır. Hatta farklı dilden, dinden, istediğiniz cinsiyetten arkadaş bulma imkânınız da var.

Özellikle Orta Amerika, Romanya, Tunus, Peru, Kolombiya, Venezüella ve Moğolistan gibi ülkelerde ilk sırada bulunan bir arkadaşlık sitesidir. Hi5 kullanıcılarına müzik dinleme, video yükleme, resim paylaşma, başka üyelerin resimlerine bakma, onlarla mesajlaşma gibi güzel olanaklar sunuyor.Farklı olan insanlarla tanışıp değişik kültürler öğrenmek, farklı yerler bölgeler hakkında bilgiler edinmek için yararlı bir sitedir.

Hi5 üyeliği ise ücretsizdir. Üye olmak sitenin Türkçe dil seçeneği sayesinde oldukça kolay. Üye olmak için arkadaşlarınızdan gelen daveti kabul edebilir ya da www.hi5.com adresine girebilirsiniz. Üye olduktan sonra mail adresinizdeki arkadaşlarınızı mail adresi şifrenizi yazarak üyeliğe davet edebilirsiniz. Tabi bu size kalmış bir şey. Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra profilinize girip profilinizi dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Dilerseniz arkadaşınız olmayan birisinin profilinizi incelemesine kısıt koyabilirsiniz. Yaşınızı, cinsiyetinizi ve değişik bililerinizi de saklayabilirsiniz.

Eğer farklı arkadaşlıkları seviyorsanız, insanlarla tanışmak hoşunuza gidiyorsa bu siteyi deneyebilirsiniz.Ancak son zamanlarda bu gibi arkadaşlık sitelerinde cinsel eğilimlerin fazla olması nedeniyle üyeler rahatsız olmaktadır. Bundan dolayı rahatsız olan üyeler üyeliklerini hızla bir daha açmamak üzere iptal etmektedirler. Bunu da engellemek için yukarda anlattığım gibi arkadaşınız olmayan kişilerin sizin profilinizi görmesini ve resimlerinize bakmasını engellemenizi öneririz. Aksi taktirde rahatsız olabileceğiniz durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Son Aramalar: arkadaşlık siteleri, hi5, hi5 arkadaş, hi5 arkadaşlık sitesi ne işe yarar, hi5 ayarları, hi5 hakkında bilgi edinmek, hi5 hangi ülkelerde yaygındır, hi5 iletişim, hi5 nasıl kullanılır, hi5 nasıl üye olunur, hi5 ne işe yarar, Hi5 nedir, hi5 özellikleri, hi5 profil özellikleri, hi5 social network, hi5 sosyal ağ, hi5 sosyal ağ nedir, hi5 üye olmak, hi5 üyelik özellikleri, hi5 yaygın olduğu ülkeler, sosyal ağ nedir, what is hi5

hi5 ne işe yarar, hi5 nedir, hı5, hi5 nasıl kullanılır, arkadaşlık siteleri, hi5 nedir ne işe yarar, hi5 hakkında bilgi, hi5 fotoğraf yüklenmiyor, hi5 hakkında, sosyal ağ siteleri

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver